“آنها او را دوست دارند”: واکنش ویروسی آنوشکا شارما به عنوان طرفداران برای MS Dhoni در مقابل RCB. تماشا کردن

هر درگیری بین چنای سوپر کینگز و رویال چلنجرز بنگلور یک بازی پرطرفدار در لیگ برتر هند است. دلیل: این بازی دو تا از بزرگ‌ترین سوپراستارهای کریکت هند – ام اس دونی و ویرات کوهلی – را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. همین مورد در بازی روز دوشنبه در ورزشگاه ام چیناسوامی زمانی که RCB در یک بازی خانگی به مصاف CSK رفت. در حالی که RCB به شدت توسط جمعیت بنگالورو پشتیبانی می‌شود، Dhoni نیز احترام زیادی دارد. بنابراین، هنگامی که Dhoni در آخرین اوور اولین اینینگ به خفاش آمد، هواداران حاضر در ورزشگاه M Chinaswamy نام او را فریاد زدند. بازیگر آنوشکا شارما، که همسر ویرات کوهلی ستاره RCB است، تحت تأثیر قرار گرفت و به نظر می رسید که می گوید: “آنها او را دوست دارند”

ویدیو را اینجا ببینید:

در صحبت کردن در مورد این مسابقه، دوون کانوی 83 توپ را از 45 توپ کوبید، در حالی که شیوام دوبی با توپ 27 توپ 52 در حالی که Chennai Super Kings در یک مسابقه IPL در روز دوشنبه، 226 برای شش توپ را به ثبت رساند.
انتخاب کاسه، این یک مبارزه برای حمله بولینگ RCB بود، زیرا ضربات CSK از همان ابتدا با چکش و انبر می رفتند.

CSK به لطف کانوی که برای اولین بار وین پارنل را تا مرز میانی ویکت در اوور دوم شلاق زد و سه توپ بعد، بازیکن آفریقای جنوبی را از روی حصار پای خوب بلند کرد، شروع کرد.

روتوراج گایکواد در حالی که در اور سوم جدا شد، به سختی دست به گریبان شد و پارنل را در زمین بیرون از زایمان محمد سراج پیدا کرد.

کانوی در حالی که کار خود را با سبکی انجام می داد، آشفته نبود، ویجیکومار ویشاک را به مدت 4 گل از روی دروازه بان برد، و یک توپ بعد، آجینکیا راهانه (37 بر 20) یک شوت هوک عالی برای ارسال توپ به جایگاه ها انجام داد.

رهانه در حالتی برای اثبات یک نکته به نظر می‌رسید که او پارنل را برای دو خط مرزی و ششم برای برداشتن 15 ران از اوور ششم به چالش کشید.

گلن ماکسول که در اور هفتم وارد حمله شد، توسط کانوی از پارک خارج شد. این دو به شکلی شوم به نظر می رسیدند که در تمام مراحل شراکت خود یک مرز یا شش را جمع می کردند.

کانوی در بهترین حالت وحشیانه خود قرار داشت و قبل از اینکه اسپینر لانکا با تمیز کردن رهانه، شراکت خطرناک خود را به هم بزند، وانیندو هاسارانگا د سیلوا را روی میدویکت به مدت شش تا در اوور دهم کشید. کانوی پنجاه دوم خود را در یورتمه با دو در همان اوور بالا آورد.

نیوزیلندی سپس هاسارانگا را برای یک مرز شکست داد زیرا CSK در نیمه راه به امتیاز 97 بر دو رسید. شیوام دوب ورود خود به چین را با یک شش گل بزرگ از ماکسول مشخص کرد، در حالی که کانوی به حمله خود ادامه داد و ویجیکومار تازه کار را برای چهار نفر پشت سر هم شکست داد.

معلوم شد که این یک گردش کابوس‌وار برای ویجیکومار جوان بود، زیرا کانوی توپ‌زن را از مرز با پای ریز برای حداکثری دیگر هجوم آورد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله