آرون فینچ می گوید: AUS v IND: هند دارای بازیکن با کیفیت در Mayank Agarwal است تا جای Rohit Sharma را بگیرد.


هارون فینچ ، کاپیتان استرالیایی روز پنجشنبه گفت که هند از کیفیت کافی در تیم ODI برخوردار است تا بتواند جایگزین یک خفاش بزرگ مانند روهیت شارما شود که به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ به خانه برگشته است. Rohit ، که در جریان IPL آسیب دیده است ، فقط از 17 دسامبر در مجموعه Test حضور خواهد داشت. Mayank Agarwal به احتمال زیاد با Shikhar Dhawan در غیاب Rohit در سریال ODI از جمعه آغاز خواهد شد. فینچ در تعامل رسانه های مجازی پیش از افتتاحیه سریال گفت: “او به وضوح بازیکن بزرگی است و کسی است که در گذشته موفقیت های زیادی را علیه ما کسب کرده است. این (مصدومیت روهیت) جای تأسف دارد.” “شما می خواهید همیشه در برابر بهترین بازیکنان بازی کنید اما هرکسی که می خواهد جای او را بگیرد ، احتمالاً مایانک نیز در فرم عالی بوده است. بنابراین شما تجربیات زیادی را می گیرید اما بازیکن با کیفیت دیگری را نیز به بازی می آورید. “

اخبار

فینچ در جریان IPL هم تیمی ویرات کوهلی در Royal Challengers Bangalore بود و از او س ifال شد که آیا در ضعف های بازی کاپیتان هند متوجه شده است؟

“او صادقانه بودن خیلی زیاد ندارد. اگر به ركورد او نگاه كنید هیچ كدام از اینها كاری نیست. ما باید مدام به دنبال این باشیم كه او را بیرون بیاوریم. وقتی از این موضوع دور شدید و به دنبال بازیکن هستید ، می توانید نوع فینچ گفت:

“چانه های زرهی او زیاد نیست ، او احتمالاً بهترین بازیکن یک روزه در تمام دوران است.”

با این وجود کاپیتان استرالیایی با وجود عدم حضور میچل مارش در زمین بازی ، از ترکیب تیمش بسیار راضی است.

فینچ در آخرین سری بازی های خود در انگلیس ، سه مرد تمام عیار – مارش ، گلن ماکسول و مارکوس استوینیس – از تجمل برخوردار بودند.

“من در حال حاضر تعادل طرف ما را خیلی دوست دارم ، اشتباه نکنید … آنچه ماکسی به خصوص در کریکت T20 نشان داده این است که بولینگ او همیشه بهبود می یابد و Stoinis نیز با مقدار آن ثابت کرده است در طی دو سال گذشته در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مرگ بوده است. “

وی در پاسخ به این س ifال که آیا در غیاب مارش سخت است که 10 امتیاز از دو بازیکن تمام عیار سخت تر شود ، گفت: مهم است و انعطاف پذیری زیادی به ما می دهد.

“در انگلیس ، ما سه بازی کامل با میچ داشتیم ، شما می توانید 10 بازی را کمی راحت تر کالبدشکافی کنید اما هنوز انتظار دارید که پنجمین ترکیب بولینگ در بازی بولینگ باشد ، این بازی همچنان در بازی تأثیرگذار خواهد بود.
“این کار در مورد انتخاب همه جانبه به خاطر آن نیست ، بلکه همچنین یک نقطه بولینگ کلیدی است.”

با توجه به شیوع بیماری کریکت در یک محیط زیست ایمن به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، فینچ همچنین در مورد اهمیت مراقبت از بازیکنان و مدیریت حجم کار آنها ، به ویژه توپچی ها صحبت کرد.

“تا آنجا که چرخش پیش می رود ، من فکر می کنم که آمده است ، پایین بیایید ، آنها شخصاً چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی احساس می کنند. بچه ها در آماده سازی و بار کاری کاملاً متفاوت هستند.

“برخی از بچه ها در حال شروع شفیلد مناسب فصل هستند و برخی دیگر از کریکت T20 خارج می شوند. این فقط در مورد مدیریت آن است.

“در محیط فعلی ، مراقبت از سلامتی افراد به اندازه هر چیزی واقعاً مهم است. چه شما فقط برای اینکه در تختخواب خود قرار بگیرند ، فقط چند روز به آنها تعطیل بدهید یا هفته تعطیل ، بسیار مهم خواهد بود ، اما این مورد خواهد بود فینچ گفت:

این بازیکن 34 ساله در ابتدای حضور در RCB بهترین زمان حضور در IPL را نداشت و همچنین برای چند بازی کنار گذاشته شد.

فینچ در مورد دوران حضور خود در امارات متحده عربی گفت: “من فکر می کنم ، ترکیبی از چند چیز ، کریکت T20 وقتی کاملاً در شرایط عالی نباشید ، وقتی سعی می کنید واقعاً پرخاشگر باشید در ابتدا یک اتفاق …

“… من فکر می کنم آن زمان است که اگر 100 درصد نرود ، خیلی زود می توانی یک مسابقه خیلی بد داشته باشی ، اما فقط چند مورد تعادل ، موقعیت قرارگیری سر و جایگاههای من و موارد کوچک از این قبیل است. .

“این (تغییرات) چیز عظیم و بزرگی نبوده است ، فقط چند مرحله است که من به طور کلی می روم وقتی همه چیز به نرمی که خواسته ام نبوده است.”

تعداد محدودی از طرفداران برای کل سری بازی های هند شامل ODI ، T20 و تست به ورزشگاه مجاز خواهند بود. فینچ از بازگشت آنها هیجان زده است.

تبلیغ شده

“بله ، کاملاً ، من فکر می کنم آخرین باری که ما در استرالیا در مقابل جمعیت بازی کردیم مدتها پیش بود ، پسران هیجان زده شده اند و یک کار عظیم انجام شده است که اجازه می دهد این اتفاق بیفتد .. .

“… عموم مردم ، میزان تلاش مردم هر ایالت برای کمک به کنترل ویروس کرونا در هر ایالت ، بنابراین ما واقعاً هیجان زده هستیم ، می دانیم که قرار است چه فضای عالی ایجاد کند …”

مباحث ذکر شده در این مقاله