Ziva پس از پیروزی در CSK به میدان می رود تا به MS Dhoni سلام کند. طرفداران ویدیوی شایان ستایش را دوست دارند

همسر MS Dhoni ساکشی و دختر زیوا در ورزشگاه MA Chidambaram برای حمایت از چنای سوپر کینگز (CSK) برای بازی IPL 2023 خود در برابر دهلی کپیتالز در روز چهارشنبه حضور داشتند. در آستانه بازی، دونی از تمرینات سخت استراحت کرد تا با دخترش در Chepauk فوتبال بازی کند. با این حال، پس از اینکه CSK DC را شکست داد، یک لحظه دوست داشتنی دیگر بین Dhoni و Ziva در رسانه های اجتماعی پخش شد.

در حالی که مراسم معرفی پس از بازی در جریان بود، زیوا به سمت دونی که منتظر صحبت بود دوید و او را در آغوش گرفت.

کاربران اینترنت در واکنش به این ویدیوی شایان ستایش از عشق گیج شده بودند:

کامئوهای دیرهنگام از Dhoni، Ravindra Jadeja و بولینگ منضبط به CSK کمک کرد تا با برد 27 ران مقابل DC به جایگاه پلی آف IPL نزدیک شود.

Dhoni که یک توپ 9 20 زد، با راویندرا جادجا که 21 ضربه را زد، در ویکت هفتم کلیدی 38 قرار گرفت تا چنای را به 167-8 هدایت کند.

ماتیشا پاتیرانا سریع سریلانکایی سه ویکت گرفت تا دهلی را به 140-8 محدود کند زیرا چنای با هفت برد در 12 مسابقه، جایگاه دوم خود را در جدول 10 تیمی تثبیت کرد.

دهلی به رهبری دیوید وارنر، که فصل را با 5 شکست آغاز کرد، همچنان در انتهای جدول رده بندی و به جز رقابت های پلی آف خارج شده است.

Dhoni، که بسیاری گمان می‌کنند آخرین IPL خود را به‌عنوان بازیکن بازی می‌کند، در میان جمعیتی که تقریباً ظرفیتش را داشتند، با خلیل احمد با دو ششش که از دست چپ فاصله داشت، سر و صدا را بلند کرد.

Dhoni چنای را به چهار عنوان IPL رسانده است و جمعیت زیادی را در تمام سالن‌ها در سراسر هند جذب می‌کند.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله