“You Can’t Step The Line…”: بازی بلانت سانجو سامسون در Sandeep Sharma No Ball

سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز، روز یکشنبه از توپ بدون توپی که برای تیمش در بازی IPL مقابل سان رایزرز حیدرآباد هزینه کرد، ناراحت کرد و گفت که ماهیت کریکت T20 به گونه‌ای است که “شما نمی‌توانید در آن زمان از خط عبور کنید.” ساندیپ شارما پس از “اخراج” صمد در آخرین توپ، در حالی که در آخرین توپ 17 بازی دفاع می کند، در جشن به آسمان نگاه کرد، اما در کمال وحشت او معلوم شد که توپ بدون توپ بود. اشتباه شارما به قیمت تمام شدن رویالز تمام شد زیرا عبدالصمد او را با یک ضربه شش بالای سرش تنبیه کرد تا یک پیروزی باورنکردنی چهار ویکت برای Sunrisers در پایانی دراماتیک به دست آورد.

این چیزی است که IPL به شما می دهد، مسابقاتی از این دست باعث می شود که IPL خاص شود. پایان نهایی).

سامسون در مراسم ارائه پس از بازی گفت: “او یک بازی را از موقعیتی مشابه (در مقابل CSK) برد.

سامسون در پاسخ به این سوال که بعد از اینکه آخرین توپ بدون توپ نامیده شد چه احساسی داشت، گفت: “هیچ چیز زیادی نیست، این یک توپ بدون توپ است، فقط باید دوباره آن را به همین سادگی کاسه کنید، زیاد به آن فکر نکنید.

“ساندیپ می‌داند چه باید بکند. شاید برای چند ثانیه تغییر کوچکی در ذهنیت ایجاد شود، زمانی که احساس کردید کار تمام شده است، همه جشن می‌گرفتند، اما من فکر می‌کنم این ماهیت این بازی است، شما نمی‌توانید در این بازی قدم بردارید. آن نقطه از زمان.” این چهارمین باخت RR در پنج بازی اخیر بود.

پست های جدید  مقدماتی لیگ برتر هند 2: Shreyas Iyer Ecstatic در حالی که پایتخت های دهلی پس از فصل "Rollercoaster" وارد فینال IPL Maiden می شوند

وی در پاسخ به سوالی درباره افکارش برای حرکت رو به جلو در این مسابقات، گفت: “راستش را بخواهید زندگی در این فرمت، به خصوص این مسابقات، هرگز آسان نیست. در هر بازی ما باید بهترین استاندارد کریکت خود را انجام دهیم. ما برمی گردیم و تلاش می کنیم تا دوباره انجامش بده.” با فیلمنامه SRH بالاترین تعقیب و گریز تا کنون در این مکان، کاپیتان آیدن مارکرام مرد خوشحالی بود.

“احساسات خیلی سریع تغییر کردند، برای ما خوب بود که از خط عبور کنیم. تعقیب 215 آسان نیست، و بچه ها در تمام طول مسیر برای تعقیب یک هدف بزرگ همکاری کردند. ما می دانستیم که در چنین میدانی سریع، بیشتر از حد انتظار گل خواهیم زد، اما ما باید تهاجمی می‌بودیم.» “آبیشک شروع به کار کرد و سپس تریپاتی با او همراهی کرد. سپس آن کامئوهای فیلیپس و کلاسی. (در مورد مهارت های پایانی صمد) فکر می کنم باید آن را تمرین کنید و خود را تحت فشار قرار دهید. شما کریکت پرخطر بازی می کنید، پس این جایی که تکنیک وارد می شود.” گلن فیلیپس به دلیل 25 توپ از 7 توپ که شامل سه توپ ششم متوالی بود به عنوان بهترین بازیکن مسابقه شناخته شد.

“این موقعیتی بود که قرار بود یکی از دو راه پیش برود. خوشحالم که در بالای این یکی قرار گرفتم. همه ما اینجا هستیم تا کارمان را انجام دهیم، این چیزی است که تیم امروز به آن نیاز داشت. عالی است که نتیجه بدهد. ” او گفت.

“احساس می‌کردم که خیلی چیزها را کنار گذاشته‌ام و به 17 بازی نیاز داشتم تا فینال تمام شود، اما سپس صمد کاری را که انجام داد انجام داد و بدیهی است که ما با توپ بدون توپ شانس کمی داشتیم.”

پست های جدید  4 Legal guidelines Of Student Project

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله