Wriddhiman Saha بیرون می آید تا با شلوار برعکس بازی کند. هاردیک پاندیا، محمد شامی Go ROFL. تماشا کردن

Wriddhiman Saha با وجود داشتن وضعیت “متخصص توپ قرمز” همچنان در کوتاه ترین فرمت بازی ارزش خود را ثابت می کند. ضربه ی دروازه بان گجرات تایتانز در بازی مقابل سوپر جاینتز لاکنو بسیار عالی بود و روز یکشنبه یک توپ 20 نیم قرنی را کوبید. پس از یک گردش هیجان انگیز با خفاش برای گجرات، ساها در حالی که شلوار برعکس پوشیده بود، مرتکب «جنایت مد» شد. ضربه دروازه بان کمی طول کشید تا متوجه اشتباهش شود، اما واکنش هاردیک پاندیا کاپیتان و محمد شامی نشان داد که وضعیت چقدر خنده دار است.

ساها در تماس تماشایی با چوب، به ثمر رساند 43-ball 81 پایه و اساس مجموع 227/2 GT در مسابقه با LSG. ساها که احتمالاً از ماندن طولانی‌اش در زمین خسته شده بود، زمان کافی برای بررسی راه درست پوشیدن شلوار نداشت.

اینم ویدیو:

پس از مسابقه، شوبمن گیل، شریک افتتاحیه ساها، پر از تمجید از ضربه دروازه بانی کهنه‌کار بود، نشان داد که می‌خواهد از تجربه ستاره بنگالی درس بگیرد.

گیل پس از بازی گفت: “فقط برای اینکه بتوانم تجربه او (ساها) را به اشتراک بگذارم، در هنگام لغزش در کنار او می ایستم، با روشی که او ادامه می دهد فوق العاده است. او از اولین فصل IPL بازی می کند.”

“من در چند اور اول کار زیادی انجام ندادم، اما مهم است که از کاری که شریک شما انجام می دهد غافل نشوید. من در دو مسابقه گذشته شش ضرب نکرده بودم و امروز چند ضربه زدم، همیشه نگه می دارم. او افزود که روی مهارت هایم کار می کنم.

هاردیک پاندیا، کاپیتان GT گفت که بازی برای مدت طولانی در تعادل بود.

“نحوه بازی بعد از آن (گرفتن رشید) تغییر کرد، در یک نقطه فکر کردم که بازی برابر استیونز بود و آن صید باعث تغییر مسابقه شد. او با اشاره به شکار خیره کننده رشید خان برای اخراج کایل مایرز گفت.

ساها در فرم درخشانی برای GT بوده است، زیرا او توپ 43 را به 81 زد و همراه با گیل (94 از 51) 142 ران را در زمان سریع برای ویکت افتتاحیه به اشتراک گذاشت تا مدافع عنوان قهرمانی یک برد راحت 56 ران مقابل لاکنو سوپر جاینتز را به ارمغان آورد. اینجا یکشنبه هر دو گیل به نظر می‌رسیدند که قرن‌های IPL مربوطه خود را بالا ببرند، اما کوتاهی کردند. شراکت این دو، شش ران کمتر از بهترین شراکت برای هر ویکت در این فصل برای هر طرف بود.

در واقع، ارتباط 142 دونی بین گیل و ساها بهترین جایگاه برای هر ویکت برای GT در تاریخ دو ساله آنها بود.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله