“When Rinku Singh Is There…”: Krunal Pandya، Nitish Rana خلاصه تاثیر ستاره KKR در IPL 2023

رینکو سینگ تقریباً یک پیروزی دیگر را برای KKR به دست آورد© BCCI/Sportzpics

کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز، کرونال پاندیا، روز شنبه از روحیه جنگندگی تیمش در برد هیجان‌انگیز یک‌رانش مقابل Kolkata Knight Riders که آن‌ها را به پلی آف IPL برد، تمجید کرد. کاپیتان معمولی LSG، KL Rahul در اوایل این ماه پس از آسیب دیدگی ران راست خود در بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور، از مسابقات حذف شد. کاپیتانی به کرونال واگذار شد و او کار چشمگیری انجام داد و تیم را به مرحله پلی آف هدایت کرد.

او در مراسم ارائه پس از بازی گفت: “اولین واکنش رضایت است. ما هرگز تسلیم نشدیم، ما تحت فشار زیادی قرار گرفتیم اما به پسرها احترام می گذاریم.”

“در یک مرحله، آنها 61/1 بودند، اما من قبلاً آن را در این سطح 2-3 اورهای فشرده دیده بودم و ما در بازی هستیم. و همچنین برای اسپینرها نیز کنترل وجود داشت.” کرونال از توانایی‌های ضربه‌زننده رینکو سینگ چپ‌دست KKR شگفت‌زده بود.

او گفت: “رینکو امسال خاص بوده است، هر بازی وقتی او آنجا است، نمی توانید آن را آسان بگیرید.” امروز او دوباره آن را نشان داد، اما در حالی که برای اجرای نقشه‌های ما بولینگ اورهای مرگ را انجام می‌دهیم، وضعیت فشار بالایی است.»

نیتیش رانا، کاپیتان ناامید کننده KKR، امیدوار است که پس از آموختن از یک بازی ناامیدکننده امسال، در فصل آینده قوی‌تر بازگردد. او گفت: “نتیجه به نفع ما نبود، اما نکات مثبت زیادی از فصل وجود دارد. امیدوارم به عنوان تیمی بهتر برگردیم.”

“شما باید پیاپی پیروز شوید و من احساس بدی دارم چون توانایی تمام کردن بازی ها را داشتیم.” نیتیش نیز مملو از تمجید از عملکرد رینکو بود.

او گفت: “به نظر می رسد من تمام 14 بار که میکروفون را بعد از یک مسابقه نگه داشته ام، رینکو صحبت کرده ام! من واقعاً کلماتی برای تعریف او ندارم. اگر او بتواند در آن موقعیت به این شکل ضربه بزند، پس می تواند هر کاری انجام دهد.” .

موضوعات ذکر شده در این مقاله