“What A Player”: ادای احترام ویژه ویرات کوهلی به Wriddhiman Saha After Explosive IPL 2023 Fifty

Wriddhiman Saha روز یکشنبه یک ضربه جادویی مقابل LSG انجام داد.© BCCI

در حالی که گجرات تایتانز 227 امتیاز را برای دو تایتان در روز یکشنبه در مقابل لاکنو سوپر جاینتز در لیگ برتر هند 2023 در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد در روز یکشنبه در احمدآباد جمع کرد. ساها و گیل 142 دوش را برای اولین ویکت در تنها 12.1 اور اضافه کردند و رکورد بالاترین مشارکت برای هر ویکت را به نام خود ثبت کردند، زیرا LSG با وجود اعزام هشت بولر به حمله، مهلتی نداشت.

همچنین دومین جایگاه برتر برای هر تیمی برای هر ویکت در این IPL بود، و برای گجرات تایتانز، مجموع آنها بالاترین جایگاه آنها در IPL از زمان اولین حضورشان در فصل گذشته بود.

ساها در مجموع چهار شش و 10 چهار ضرب زد تا 81 دوش از 43 توپ انجام شود. در حالی که گیل دیر صحبت را باز کرد، این ساها بود که از یک طرف برای GT شلیک می کرد.

هند و رویال چلنجرز بنگلور، ویرات کوهلی، از ضربه زدن ساها در هیبت بود. او در استوری اینستاگرام عکس سها از بازی را منتشر کرد و با ایموجی های کف زدن نوشت: “چه بازیکنی”.

et1haoc8

در طول مسابقه، گجرات تایتانز همچنین رکورد کلی خود را در بیشترین دویدن در پاورپلی بهبود بخشید.

جفت ساها-گیل پس از زدن 65 ران در مقابل چنای سوپر کینگز در فصل آغازین، جفت ساها-گیل بالستیک شدند و 78 ران در شش اور اول اضافه کردند و 13 ران در هر اوور به ثمر رساندند.

هاردیک پاندیا 25 توپ از 15 گل به ثمر رساند در حالی که دیوید میلر 21 توپ را از 12 توپ زد تا GT را به یک مجموع بزرگ برساند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله