Virender Sehwag “یکی از متعادل ترین تیم ها” IPL 2023 را نام می برد. این گجرات تایتان نیست

عکس فایل Virender Sehwag.© فیس بوک

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند، لاکنو سوپر غول‌ها (LSG) را متعادل‌ترین تیم لیگ برتر هند (IPL) 2023 می‌داند. IPL 2023 اکنون وارد هفته سختی می‌شود زیرا تیم‌ها در آینده خود آخرین مرحله را برای راهیابی به پلی‌آف انجام خواهند داد. بازی ها. روز شنبه، سان رایزرز حیدرآباد در اولین بازی دو سر میزبان لاکنو سوپر جاینتز است و در بازی عصر پایتخت دهلی میزبان رقبای شمالی پنجاب کینگز در حیاط خلوت خود است. با دو امتیاز مهم در خط، هر چهار تیم به دنبال بازی آل این خواهند بود، زیرا برندگان در رقابت های پلی آف در IPL 2023 باقی می مانند. اما از دست دادن SRH و DC ممکن است سفر آنها را در این نسخه به پایان برساند.

ویرندر سهواگ، بازیکن سابق کریکت هند معتقد است که LSG یکی از متعادل‌ترین تیم‌ها در رقابت‌های جاری بوده است.

ویرندر سهواگ که در کریکت لایو ستاره اسپورت صحبت می کرد، گفت: “Lucknow Super Giants یکی از بهترین و متعادل ترین تیم ها در این تورنمنت هستند. آنها در خارج از خانه به خوبی بازی کردند اما عملکرد آنها در زمین خانگی در لاکنو بالا نبوده است. به علامت.”

سونیل گاواسکار، بازیکن سابق کریکت هند، از نحوه عملکرد جیتش شارما، بازیکن ویکت بان پنجاب کینگز در این فصل، تحت تأثیر قرار گرفته است و ادعا می کند که کریکت باز پنجاب یکی از اعضای اصلی تیم بوده است.

سونیل گاواسکار که در کریکت لایو Star Sports صحبت می کرد، گفت: “جیتش شارما به خوبی در PBKS کمک کرده است، او در انتهای اینینگ ها با سرعت خوبی به توپ ضربه می زند. او فقط به پنجاب فشار می آورد و به سمت آخر حرکت می کند. 4/5 اورهایی که در سالهای گذشته نداشتند، بنابراین سهم او با خفاش قابل تضعیف نیست.

پست های جدید  یادآوری گستاخانه سانجو سامسون به کومار سانگکارا در میانه گفتار، بازیکنان RR را در انشعاب ترک می کند. تماشا کردن

Jitesh به عنوان یک فینیشر/پاور ضربه زن برای PBKS تاثیر زیادی دارد. او در 11 بازی تاکنون 239 دوش با میانگین 26.55 و نرخ ضربه 165.97 به ثمر رسانده است. بهترین امتیاز او در این فصل 49* است. او در این فصل با امتیازهای کم، اما تاثیرگذار برای تیمش ظاهر شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله