“Virat Kohli Feels Like He Almost…”: ریکی پونتینگ در گفتگوی خود با Batting Maestro

ریکی پونتینگ، اسطوره استرالیایی معتقد است که ویکت ستاره هندی ویرات کوهلی در فینال آتی آزمون قهرمانی جهانی ICC 2023 بیشترین ارزش را برای استرالیا خواهد داشت زیرا کاپیتان سابق هندی “به بهترین حالت خود بازگشته است”. پونتینگ قرار است پس از آخرین بازی دهلی کپیتالز در IPL 2023 مقابل چنای سوپر کینگز در روز شنبه به خانه بازگردد. با این حال، او گفت که “نمی‌توانم صبر کنم” تا مدت کوتاهی پس از آن به عنوان مفسر فینال WTC23 به لندن برود.

این مرد 48 ساله به‌طور آشکاری از تماشای کریکت آزمایشی با کیفیت بالا در The Oval از 7 ژوئن هیجان‌زده به نظر می‌رسید، به‌ویژه مسابقه بین برخی از بهترین‌های این تجارت.

یکی از آنها هند شماره 4 کوهلی است. این بازیکن 34 ساله از زمانی که فرم خود را پیدا کرد مقاومت ناپذیر بوده است – او در روز پنج شنبه مقابل سان رایزرز حیدرآباد ششمین قرن IPL خود را به ثمر رساند – و پونتینگ معتقد است که برای استرالیا دردسر ایجاد می کند.

به نقل از ICC، پونتینگ گفت: «حدود یک ماه پیش وقتی با ویرات در بنگلور بازی کردیم، آشنا شدم.

پونتینگ فاش کرد که با ویرات گپ زده است که در آن مرد هندی گفت که در بهترین حالت خود است.

کریکت باز استرالیایی سابق گفت: “و من با او در مورد ضربات زدنش، جایی که در آن بود و حرفه اش صحبت کردم. و او به من گفت که در واقع احساس می کند تقریباً به بهترین حالت خود بازگشته است.”

او افزود: “شما احتمالاً دیدید که دیشب، می دانید، او یک IPL بسیار خوب داشته است و من مطمئن هستم که ویکت جایزه ای خواهد بود که همه استرالیایی ها منتظر آن هستند.”

پست های جدید  هند با رالی دوچرخه سواری به جشن های هزارمین مسابقه تاریخی MotoGP پیوست

هند چند بازیکن کلیدی را برای The Ultimate Test غایب خواهد کرد – ریشابه پنت غایب طولانی مدت است، KL Rahul پس از مصدومیت در IPL از فینال خارج شد و جاسپریت بومراح به دلیل مشکل کمر به توانبخشی خود ادامه می دهد.

با در نظر گرفتن این موضوع، پونتینگ گفت که فینال حول محور رقابت بین رتبه برتر هند و حمله سرعت استرالیا خواهد بود. من فکر می‌کنم این بهترین سفارش هند در برابر بولینگ سریع استرالیا خواهد بود، این یک فکر شگفت‌انگیز در آینده است.

“به طور کلی، ما در مورد نبرد بین اسپینرهای هند و باترهای استرالیا فکر می کنیم. اما آیا ویکت در The Oval این موضوع را رد می کند؟ معمولا ویکت هایی که من در The Oval بازی کرده ام به عنوان ویکت های ضربه زن بسیار خوب شروع شده اند و در واقع ارائه شده اند. کمی به اسپینرها که بازی ادامه دارد.

پونتینگ گفت: “این چیزی است که من دوست دارم در این ویکت ببینم – یک مسابقه واقعاً خوب در روز چهارم، روز پنجم، یا شاید حتی روز ششم، با دیدن اینکه چگونه پیش می رود.”

صحبت هایی در مورد اینکه چگونه بخش قابل توجهی از تیم WTC هند در مرحله مقدماتی آزمون IPL بازی کرده اند، در مقابل تنها چهار نفر از استرالیا، و اینکه چگونه بر آمادگی آنها برای آزمون تأثیر می گذارد، صحبت شده است.

اما پونتینگ معتقد است که هر دو رویکرد مزایایی دارند. او گفت: «دو راه وجود دارد که می توانید به آن نگاه کنید. “برای کسی مانند ویرات (کوهلی) – آیا او بهتر است اکنون بازی کند و به طور مداوم گلزنی کند و به بازی اعتماد داشته باشد؟ به جای اینکه بچه های استرالیایی باشد که به خانه برگشته اند، کریکت زیادی بازی نکرده اند ، از نظر ذهنی آماده تر خواهند بود، اما دویدن و کریکت را در اختیار ندارند…

پست های جدید  آرجون تندولکار در تمرین پیش از درگیری مهم IPL 2023 کشتی بازو می کند. تماشا کردن

“آیا محمد شامی از نظر مهارتی (موقعیت) بهتر از پت کامینز خواهد بود؟ کامینز چند ماه است که هیچ کریکت بازی نکرده است. این یک بازی سخت است. بسیاری از آن به خود فرد بستگی دارد.

“بازیکنان هندی که در اینجا در IPL بازی می کنند، تنها به فکر IPL نیستند. آنها در مورد مسائل مدیریت حجم کار خواهند بود تا مطمئن شوند که در یک مسابقه آزمایشی در چند هفته آینده درست می شوند. ،” او گفت.

“دو راه برای نگاه کردن به آن وجود دارد – من مطمئن نیستم که درست یا غلط وجود داشته باشد. کاری که بازیکنان استرالیا انجام داده اند، می دانید، با حضور استیو اسمیت و (مارنوس) لابوچانژ در انگلیس و عادت کردن به شرایط بهترین فرصت را به خود می دهند.

صادقانه بگویم، فکر نمی‌کنم هیچ مزیتی وجود داشته باشد. اما مطمئن هستم که اگر از ویرات بپرسید که ترجیح می‌دهد چه کار کند، او می‌گوید که ترجیح می‌دهد اکنون دوش گل بزند. اگر از او بپرسید آنها احتمالاً می گویند که احتمالاً ترجیح می دهند چند هفته استراحت کنند.

فینال مسابقات جهانی آزمون ICC 2023 در The Oval از 7 ژوئن آغاز می شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله