Virat Kohli همه را با 103 متری هیولا و شش در راه ضربه زدن به IPL قرن ششم شگفت زده می کند. تماشا کردن

ویرات کوهلی در روز پنجشنبه نمایشی را به نمایش گذاشت و در حالی که رکورد برابر با قرن ششم را به قدرت رساند، رویال چلنجرز بنگلور (RCB) را به پیروزی رساند تا در بازی انجام دادن یا بمیر خود مقابل سان رایزر حیدرآباد پیروز شود. کوهلی تنها 63 توپ را 100 توپ زد و 12 توپ چهار و چهار شش توپ را شکست، در حالی که RCB 187 توپ را با چهار توپ و 8 ویکت خالی تعقیب کرد. کوهلی و فاف دو پلسیس (71 از 47) که برای زنده ماندن در مسابقه پلی آف به پیروزی نیاز داشتند، 172 دوش برای ویکت افتتاحیه اضافه کردند که بیشترین تعداد دوش توسط یک جفت افتتاحیه در طول تورنمنت در حال انجام است.

کوهلی یک شش عدد بزرگ را به هم زد تا رکورد شش قرن IPL هم تیمی خود کریس گیل در RCB را به پایان برساند. با این حال، کوهلی در اور نهم به یک ضربه 103 متری شش ضربه زد که نقطه برجسته ضربه پیروزی او در مسابقه بود.

کوهلی صدها جادویی را برای ربودن رعد و برق از اولین تن IPL هاینریش کلاسن در نظر گرفت، زیرا RCB در رقابت برای حضور در پلی آف باقی ماند.

کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و در جریان ضربه 104 ران 51 توپی خود، شش شش و هشت چهار ضرب کرد تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.

اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند.

با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله