Virat Kohli در “Hit The Target Session” به چشم Bulls Eye ضربه می زند. اما یک پیچ و تاب وجود دارد. تماشا کردن

تماشا کنید: Virat Kohli در جلسه Hit The Target به Bull Eye ضربه می زند.  اما یک پیچ و تاب وجود دارد

Virat Kohli در طول جلسه سرگرم کننده با هم تیمی های خود در RCB (در تصویر نیست).© اینستاگرام

ویرات کوهلی در یک جلسه سرگرم کننده بولینگ با هم تیمی هایش در رویال چلنجرز بنگلور – دینش کارتیک، گلن ماکسول و محمد سراج، همه را به دوش کشید. RCB روز دوشنبه ویدئویی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که در آن هر چهار بازیکن هدفی را برای زدن در حین بولینگ دریافت کردند. در حالی که سایر بازیکنان راه عادلانه ای را طی کردند، کوهلی یک اقدام هوشمندانه اما خنده دار را انجام داد. کاپیتان سابق RCB با توپ در دست به دویدن ادامه داد و در نهایت با نزدیک شدن به هدف به آن ضربه زد.

رویال چلنجرز بنگلور حتی این ویدیو را با عنوان “طومار برای ویرات برای کاسه بازی در بازی بعدی” زیرنویس کرد و طرفداران را به دو دسته تقسیم کرد.

ویدیو را اینجا ببینید:

تیم کوهلی RCB در مسابقه IPL 2023 خود در روز یکشنبه در جیپور یک پیروزی عظیم 112 دونده بر راجستان رویالز به ثبت رساند.

با انتخاب خفاش ابتدا، RCB در مجموع 171 برای 5 در 20 اور ارسال کرد که به مدت نیم قرن از Faf du Plessis و Glenn Maxwell انجام شد. در حالی که فاف 55 ران آف 44 توپ را به ثمر رساند، ماکسول 54 ران از 33 توپ زد. کوهلی بازی ضعیفی داشت زیرا توانست از 19 توپی که بازی کرد تنها 18 ران به ثمر برساند.

بعداً، پس از اینکه وین پارنل با حرکت سه ویکت خود، ستون فقرات ترکیب ضربه‌ای آنها را شکست، RR تنها برای 59 بازی باندل شد. او ارقام 3 برای 10 را در 3 اور برگرداند. یک لحظه بعد از بازی نیز باعث شد تا ویرات کوهلی، ستاره RCB، با یاشاسوی جیسوال، بازیکن RR، که به دلیل اردک در مسابقه اخراج شد، تعامل داشت.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله