Virat Kohli “خاموش کردن بسیاری از منتقدان که می گویند …”: سرمربی RCB سانجی بنگر پس از ستاره 6th IPL Ton

رویال چلنجرز بنگلور در بازی لیگ IPL در 18 می در ورزشگاه بین المللی راجیو گاندی سان رایزرز حیدرآباد را شکست داد. RCB مسابقه را با 8 ویکت برد. سانجی بنگر، سرمربی تیم، ویرات کوهلی را به‌عنوان یک قرن گلزنی در جریان تعقیب و گریز تمجید کرد. بنگر گفت که ویرات بازی فوق‌العاده‌ای را انجام داد، زیرا در اولین مرحله شروع به زدن مرزها کرد. این احساس را به شما دست می دهد که امشب اتفاق خاصی خواهد افتاد.

رویال چلنجرز بنگلور تعقیب و گریز را در حالت حمله کامل آغاز کرد. Virat Kohli و Faf du Plessis فرصتی برای بولرهای SRH ندادند تا وارد بازی شوند. کوهلی 100 ران از 63 توپ با 12 مرز و چهار ماکسیمم شکست. در حالی که فاف 71 ران از 47 توپ با هفت مرز و دو حداکثر به ثمر رساند. مرد مسابقه به ویرات کوهلی به خاطر بازی های فوق العاده اش داده شد.

بازی های ویژه ویرات کوهلی پس از بازی مورد توجه ویژه قرار گرفت، زیرا بازیکنان از اسطوره RCB تمجید کردند. ویرات گفت: “چه شگفت انگیزی برای ویرات، لحظه ای که او در مرحله اول یک مرز را روی خود به ثمر رساند، می دانستی که چیز خاصی در حال شکل گیری است و او فقط ادامه داد. برخی از نماهایی که بازی کرد، بسیاری از منتقدان را که می گویند او می تواند ساکت کرد، سکوت کرد. سرمربی تیم سانجی بنگر گفت: “شات های بزرگ بازی نکن.”

مایک هسون که مدیر عملیات کریکت RCB است، در مورد مشارکت فاف و ویرات گفت: “مشارکت باورنکردنی است، البته، فاف این کار را در تمام سال انجام داده است و ویرات امروز یک پله صعود کرد. همه درود بر پادشاه، که یک قرن فوق العاده از او بود. همه ما از آن لذت بردیم.”

دینش کارتیک، ضربه‌گیر ویکت‌باز، کهلی را تشویق کرد و گفت: “مدت زیادی است که منتظر بوده‌ایم، همه ما احساس می‌کنیم که در همان گوشه‌ای بود و خیلی خوب است که او را به همان شکلی که خفاش می‌کرد، ببینیم. با بولرها برخورد کنید. او فقط درخشان است و تماشای ضربات او در بازی فوق العاده بود.”

گلن ماکسول استرالیایی همه کاره در مورد همکاری فاف و کوهلی اظهار داشت: “اینینگ های درخشان، واقعا خوب بود. مشارکت 150 دونی، مهم نیست، این کاری است که آنها هر روز انجام می دهند. ما از این اینینگ ها شگفت زده نمی شویم، آنها فقط باید انجام آن.”

سان رایزرز حیدرآباد اول شد و در مجموع 186 ران با از دست دادن پنج ویکت انجام داد. هاینریش کلاسن، خفاش‌بازان خوش فرم، یک قرن، 104 ران از 51 توپ به ثمر رساند که در آن هشت مرز و شش حداکثر توپ را شکست. اما تلاش های SRH بی نتیجه ماند، زیرا بولینگ آنها در حد مطلوب نبود و در مواقعی که بیش از همه مورد نیاز بود، به شدت شکست خورد. در زمین نیز بازیکن SRH عقب مانده به نظر می رسید و دوندگی های آسان را به حریفان می داد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله