Virat Kohli از سبک ضربتی منحصر به فرد Faf Du Plessis تقلید می کند. واکنش طلای خالص است. تماشا کردن

Virat Kohli و Faf du Plessis برترین بازیگران رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند (IPL) 2023 بوده‌اند و هر دو در لیست Orange Cap در میان برترین‌ها قرار دارند. در دو سال گذشته، دو پلسیس و کوهلی نیز رفاقتی را ایجاد کرده‌اند که به زمین هم تبدیل شده است، و در ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی در فضای مجازی پخش می‌شود، هر دوی آنها در حال تفریح ​​در زمین بودند. در این ویدئو، کوهلی درست پشت سر دو پلسیس در حال تمرین در سایه بود و سعی داشت از موضع منحصر به فرد ملی پوش آفریقای جنوبی کپی کند. کوهلی چند شوت به سبک آفریقای جنوبی زد و هر دو بعد از مدتی به خنده افتادند.

ویرات کوهلی پنجمین گل نیم قرن خود را در لیگ برتر هند (IPL) فصل 2023 به ثمر رساند، اما ضربه او بی نتیجه ماند زیرا رویال چلنجرز بنگلور (RCB) در روز پنجشنبه به طور کامل توسط کلکته نایت رایدرز (KKR) شکست خورد.

با تعقیب RCB 201 در مقابل KKR، کوهلی در 37 تحویل، 54 گل زد، اما از هیچ ضربه ای کمکی نکرد، ماهیپال لومرور را که کامئوی خوب 34 در 18 توپ را تولید کرد، باز داشت. با این حال، در طول ضربه خود در بنگالورو، این بازیکن 34 ساله به یک نقطه عطف دیگر دست یافت.

کوهلی اکنون اولین باتر است که 3000 دوش یا بیشتر را در یک مکان در T20s به دست آورده است. او تاکنون 3015 دوش در 92 اینینگ در ورزشگاه چیناسوامی به ثمر رسانده است.

پست های جدید  ATP می گوید رویدادهای گرم کردن استرالیا که توسط "چالش های جدید" رخ داده است

پس از او در فهرست، مشفقر رحیم و محمودالله کاپیتان های سابق بنگلادش قرار دارند. در حالی که رحیم در ورزشگاه شیربنگلا در میرپور 2989 دوش در 121 اینینگ به ثمر رسانده است، محمودالله در 130 اینینگ 2813 دوش در همان مکان به دست آورده است.

الکس هیلز انگلیسی با کسب 2749 دوش در 90 اینینگ T20 در ترنت بریج در ناتینگهام، چهارمین این لیست است. تمیم اقبال، دیگر کاپیتان سابق بنگلادش، با کسب 2706 دوش در میرپور، پنج نفر برتر را تکمیل می کند.

RCB در رویارویی بعدی خود در تاریخ 1 می به مصاف Lucknow Super Giants می‌رود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله