“Threw Away Their Wickets” – حکم بلانت کومار سانگاککارا در RR Batters

سرمربی تیم کومار سانگاککارا احساس می‌کند که ضربه‌زنان راجستان رویالز ویکت‌های خود را دور انداخته‌اند، و اضافه کرد که مسابقه IPL در پاورپلی خود پس از اینکه نیمی از تیم توسط رویال چلنجرز بنگلور در روز یکشنبه به اینجا فرستاده شد، شکست خورد. رویالز متحمل یک فروپاشی دراماتیک بابتی شد تا به مدت 59 – سومین کمترین اینینگ در مجموع IPL – در مقابل RCB به میدان رفت. میزبان با تعقیب یک هدف رقابتی 172 ران، پنج ویکت را برای 25 ران در پاورپلی از دست داد تا در نهایت با 112 ران شکست بخورد. Sangakkara گفت: “این یک عملکرد بد ضربه زدن بود. ما خوب توپ زدیم تا آنها را زیر 170 نگه داریم، که در این زمین تعقیب و گریز خوبی بود.”

او در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “فکر می‌کنم ما کمی در پاورپلی فریب خوردیم و فکر می‌کردیم که باید دوهای زیادی را در آنجا به ثمر برسانیم و سعی کنیم فوق‌العاده مثبت باشیم.”

اسطوره سریلانکا اضافه کرد: «این یک مورد تلاش برای ایجاد شراکت بود، اما متأسفانه ما پنج نفر از پاورپلی عقب افتاده بودیم که احتمالاً پایان بازی بود.

ضربات RR مقصر بودند که به جای تلاش برای جا افتادن، به دنبال شوت های بزرگ بودند.

Sangakkara گفت: “آنها واقعاً ما را بیرون نکردند، اما ما خودمان را بیرون آوردیم، این کاملاً واضح بود. بنابراین، موضوع مربوط به یک نفر نیست، بلکه مربوط به کل واحد ضربه زدن است و ما امروز به اندازه کافی خوب نبودیم.”

این باخت باعث شد RR با 12 امتیاز از 13 مسابقه به رده ششم سقوط کند. در حالی که تنها یک بازی باقی مانده است، شانس آنها برای رسیدن به پلی آف کم به نظر می رسد.

پست های جدید  بالاترین مشارکت سام کوران-شاهرخ خان استیچ PBKS برای ششمین ویکت در تاریخ IPL

مربی گفت: “باید صبر کنیم، یک بازی باقی مانده است، متأسفانه اکنون نتایج دیگر باید به نتیجه برسد، ما باید برای کمی افتخار بازی کنیم و مطمئن شویم که آن را ببریم.”

انوج راوات، ضربه‌گیر ویکت‌باز، شکوفایی نهایی را در اینینگ‌های RCB به ارمغان آورد، زیرا او با شکست‌ناپذیری 29 از 11 تحویل، سه چهار و دو شش شش را به ثمر رساند.

روات 23 ساله گفت: “برای این کار تمرین هایی داشتم، می دانستم که اگر تا آخر بمانم، می توانم تاثیری بگذارم.”

راوات در مورد تسلیم مفتضح راجستان گفت: “انتظار نداشتیم این اتفاق بیفتد، اما این یک بازی کریکت است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما فقط با پتانسیل خود بازی می کردیم.” برد بزرگ نرخ اجرای خالص RCB را به شدت بهبود بخشیده است، که برای آنها خوب است زیرا آنها برای بازی های پلی آف هزینه می کنند.

RCB با 12 امتیاز از همین تعداد بازی در رده پنجم قرار دارد.

پس از برد امروز، ما در یک چارچوب ذهنی بسیار مثبت هستیم، دو امتیاز گرفتیم و نرخ خالص دوندگی ما نیز بهبود می یابد. ما هر بار یک بازی را انجام خواهیم داد.”

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله