Suryansh Shedge جایگزین Jaydev Unadkat مجروح در Lucknow Super Giants می شود

IPL 2023: سوریانش شیج با 20 لک روپیه به LSG ملحق می شود.© توییتر

فرنچایز IPL روز پنجشنبه اعلام کرد، سوریانش شیج، جوان همه کاره بمبئی، به عنوان جایگزین دریانورد مجروح Jaydev Unadkat در Lucknow Super Giants انتخاب شده است. این جانشینی بیش از دو هفته پس از آن صورت می‌گیرد که Unadkat به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف چپ که در حین تمرین روی تور متحمل شده بود، از باقی مانده مسابقات IPL کنار گذاشته شد. فرنچایز اعلام کرد سوریانش با 20 لک روپیه به LSG می پیوندد.

LSG در بیانیه ای اعلام کرد: “Lucknow Super Giants (LSG) روز پنجشنبه سوریانش شیج را به عنوان جایگزین Jaydev Unadkat مصدوم برای باقی مانده لیگ برتر هند TATA (IPL) 2023 وارد کشتی کرد.”

شیج 20 ساله فصل گذشته پس از به ثمر رساندن 184 ران در هشت بازی و کسب 12 ویکت در جام زیر 25 سال، در ترکیب 17 نفره رانجی بمبئی قرار گرفت.

مصدومیت Unadkat در همان روزی اتفاق افتاد که کاپیتان معمولی LSG KL Rahul بود که در اور دوم مقابل رویال چلنجرز بنگلور در 1 مه هنگام تعقیب توپ در میدان بیرونی پای راستش آسیب دید.

LSG در دومین فصل خود در IPL با 15 امتیاز از 13 بازی در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

آنها تا به حال هفت برد و پنج بازی باخته اند، و تا آنجا که به چشم انداز پلی آف مربوط می شود، LSG روز شنبه در کلکته با یک بازی ضروری مقابل Kolkata Knight Riders در کلکته روبرو خواهد شد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله