Suryakumar Yadav “لطف را برمی گرداند” در حالی که Virat Kohli IPL را با تن ششم روشن می کند

ویرات کوهلی ششمین تن IPL خود را به ارمغان می آورد© BCCI

ویرات کوهلی پس از شکست دادن قرن ششم IPL مورد انتظار خود در روز پنجشنبه در برابر SunRisers Hyderabad استعداد واقعی خود را نشان داد. بازکننده شیک تنها در 62 توپ به رقم های سه گانه رسید و باعث شد رویال چلنجرز بنگلور در تعقیب 187 توپ را به پیروزی 8 ویکت برساند. کوهلی به خاطر ضربه تاولناکش از طرفداران و بازیکنان سابق کریکت تمجیدهای زیادی دریافت کرد. با این حال، یکی از آرزوها که قلب های زیادی را به دست آورد، ضربه زدن سرخپوستان بمبئی به نام Suryakumar Yadav بود که یک قرن پیش نیز گلزنی کرده بود.

سوریا با استفاده از اینستاگرام، تصویری از جشن قرن کوهلی به اشتراک گذاشت و آن را با عنوان “Maanla Re Bhauu” نوشت.

qsamgljo

قابل ذکر است که کتک RCB همچنین از طریق استوری اینستاگرام خود سوریا را تمجید کرده بود، پس از اینکه او یک تن در برابر گجرات تایتانز شکست خورد.

وقتی نوبت به مسابقه می‌رسد، هاینریش کلاسن قدرت ضربه‌های بزرگ خود را به نمایش گذاشت و در جریان ضربه‌ی 104 ران 51 توپ سوزان خود، شش شش و هشت چهار ضرب کرد تا SRH را از 28 به 2 در اور پنجم به 186 برای پنج برساند.
اما کوهلی (100) برنامه های دیگری داشت زیرا او و دو پلسیس (71) به RCB کمک کردند تا هدف را با توپ شکوه خود در راه رسیدن به جایگاه افتتاحیه 172 دونده که بالاترین مشارکت فصل بود، تعقیب کند. چهار توپ خالی

پس از این پیروزی، RCB به دلیل نرخ خالص بهتر خود به رده چهارم صعود کرد، اگرچه آنها با هندی های بمبئی در 14 امتیاز مساوی هستند. با این حال، آنها باید در مسابقه بعدی خود پیروز شوند تا در ترکیب باقی بمانند زیرا Chennai Super Kings و Lucknow Super Giants در یک بازی مانده به پایان در 15 امتیاز هستند.

کوهلی در ناک 63 توپی خود چهار ماکسیمم و 12 چهار ضرب را زد، در حالی که دو پلسیس در ضربه 47 توپی خود 7 ضربه چهار و دو شش ضربه زد و آن دو در یک مسترکلاس تعقیب و گریز به پایان رسیدند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله