Super Sub Diogo Jota لیورپول را به عنوان برتر لیگ برتر می فرستد


یورگن کلوپ از توانایی لیورپول در یافتن راهی برای پیروزی استقبال کرد پس از آنکه دیوگو جوتا از نیمکت بیرون آمد و 5 دقیقه از وقت خود را به ثمر رساند تا شنبه وستهم را 2-1 شکست دهد. لیورپول مثل همیشه در اولین دوره قهرمانی خود در طول 30 سال فصل گذشته ، دیر وقت را واگذار کرد تا هر سه امتیاز را بدست آورد اما صبر و استقامت آنها در آنفیلد جایزه گرفت تا سه امتیاز در بالای جدول لیگ برتر صعود کند. کلوپ گفت: “فوتبال همیشه یافتن راه درست است و امشب پسران آن را پیدا کردند.”

اخبار

“این با تعداد بازی های ما بسیار دشوار است. دیدن عزم و اراده پسران ، اراده برای بازی در فوتبال ، مقابله با شکست ها بسیار استثنایی است.”

لیورپول بار دیگر احساس عدم حضور ویرجیل ون دیک در خط دفاعی را تجربه کرد ، زیرا پابلو فورنالس با استفاده از خط دفاع کمتری که داشت 10 دقیقه از بازی را پیش انداخت.

ناتانیل فیلیپس در قلب دفاع اولین بازی خود را برای لیگ انجام داد و جوئل ماتیپ و فابینیو نیز مصدوم بودند.

اما این اولین دفاع میانی لیورپول یعنی جو گومز بود که خطای دروازه ابتدایی را خطا کرد زیرا ضربه سر بی موقعیت او مستقیم به Fornals رفت که ضربه کم او از گوشه دروازه وارد گوشه پایین شد.

مردان کلوپ در این فصل بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر گل خورده اند و آخر هفته آینده در درگیری دو تیمی که در سه سال گذشته فوتبال انگلیس را تحت سلطه خود داشته اند ، به منچسترسیتی سفر می کنند.

با این وجود ، لیورپول به لطف قدرت شلیک و توانایی واکنش دادن از عقب ماندن ، همچنان در بالای جدول است.

برای سومین بار در هفت بازی لیگ برتر در این فصل ، آنها با یک گل پایین به پیروزی رسیدند.

وستهام در لیگ یک شکست شکست ناپذیر داشته است و طی یک ماه گذشته 8 امتیاز از بازی های خود مقابل وولز ، لستر ، تاتنهام و منچستر سیتی گرفته است.

میهمانان با تعصب نشستند تا از برتری خود دفاع کنند ، اما سه دقیقه قبل از پایان نیمه وقت که محمد صلاح از چالش آرتور ماسوآکو برای به دست آوردن یک پنالتی استفاده کرد ، به لیورپول فرصت بازگشت به بازی را داد.

دیوید مویس ، رئیس چکش گفت: “من تعجب می كنم كه در نیمه اول پنالتی اعلام شده است. نمی توانم باور كنم كه اجازه می دهیم این نوع پنالتی ها صادر شود.”

“این نشانه خوبی است که ما از گرفتن چیزی از آنفیلد ناامید شده ایم. بازیکنان از اینکه چیزی از بازی به دست نیاورند ناامید هستند.”

صلاح چهاردهمین ضربه ایستگاهی متوالی خود را به شکست رساند تا قرمزها را به ارمغان بیاورد و یک شکست بالقوه در لیگ اول در آنفیلد از آوریل 2017 را دور کند.

ماسوآكو در اوایل نیمه دوم تقریباً جبران كرد و برای Fornals كه فقط می توانست با آرامش به آغوش آلیسون بكر شلیك كند ، جبران كند.

با این حال ، اکثر قریب به اتفاق این اقدامات هنوز در نیمه وستهم برگزار می شد زیرا لیورپول بازیکنان خود را به عقب فرستاد.

کلوپ برای الهام گرفتن از نیمکت به جوتا و شقیری متوسل شد و تغییرات کاملاً عالی انجام شد.

کلوپ افزود: “بدیهی است که من گل دوم را دوست داشتم.” “این فوق العاده بازی بود. Shaq در حال حاضر در فرم خارق العاده ای قرار دارد ، و دیوگو جوتا به وضوح.”

تبلیغ شده

پس از درگیری سادیو مانه با لوكاس فابیانسكی و آنجلو اوگبونا ، جوتا تصور كرد كه او زودتر به برنده گل دست یافته است ، اما این سنگالی با خطای سنگالی روبرو شد.

پرتغالی سرانجام چهارمین گل خود را در هفت حضور در لیورپول از زمان پیوستن از ولوز در ماه سپتامبر به ثبت رساند زیرا سر خود را با یک پاس خنک از پاس درخشان شقیری حفظ کرد تا صفوف تدافعی وستهم را باز کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله