Sunrisers Hyderabad XI در مقابل گجرات تایتان ها، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا عمران مالک جای خود را باز خواهد گرفت؟

IPL 2023: SRH در درگیری بعدی خود با GT روبرو می شود© BCCI

Sunrisers Hyderabad در بازی بعدی خود در IPL 2023 روز دوشنبه در ورزشگاه Narendra Modi در احمدآباد به مصاف گجرات تایتانز خواهد رفت. SRH در حال حاضر با تنها چهار برد از 11 مسابقه در رده نهم جدول امتیازی ایستاده است. تیم تحت هدایت آیدن مارکرام در آستانه محرومیت از رقابت های پلی آف قرار دارد. آنها پس از مواجهه با شکست هفت ویکت مقابل لاکنو سوپر جاینتز به این درگیری خواهند آمد. جالب خواهد بود که ببینیم آیا آنها از ضربان‌دار جوان خود عمران مالیک در Playing XI مقابل GT حضور خواهند داشت یا خیر.

Sunrisers پس از باخت به LSG از یک موقعیت برنده در رحم سایر تیم ها قرار خواهد گرفت. آنها نتوانستند از 80 ران در شش اور آخر دفاع کنند و نیکلاس پوران یک بازی را تغییر داد.

شکست تیم های برتر و عملکرد نکردن بولرزهای ستاره طبق انتظارات، Sunrisers را در این فصل ناامید کرده است. Anmolpreet Singh جایگزین Mayank Agarwal در صدر شده است، اما هنوز تاثیری نداشته است.

راهول تریپاتی نیز صحنه را آتش نزده است و در مجموع 199 دوش در 11 بازی با نرخ ضربه بسیار ضعیف 129.14 انجام داده است. آیدن مارکرام، کاپیتان، با 207 دوش از 10 بازی با نرخ ضربه 129.37 از جلو پیشتاز نبوده است.

نحوه مدیریت ضربان عمران مالک، که آخرین بار در 29 آوریل بازی کرد، نیز زیر سوال رفته است.

نکته مثبت عملکرد عبدالصمد بوده است که بالاخره پس از سال ها وعده و وعید به توانایی های خود عمل می کند.

SRH’s Playing XI در برابر GT:آبیشک شارما، آنمولپریت سینگ، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام(ج)، هاینریش کلاسن(و)، گلن فیلیپس، عبدالصمد، تی ناتاراجان/عمران مالیک، مایانک مارکانده، بوونشوار کومار، فضلحق فاروقی

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله