Sunrisers Hyderabad یازدهم مقابل راجستان رویالز، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا عمران مالیک بازخواهد گشت؟

Sunrisers Hyderabad در IPL 2023© BCCI

Sunrisers Hyderabad به دنبال بازگشت از باخت تکان دهنده مقابل Kolkata Knight Riders خواهد بود، زیرا آنها روز یکشنبه در رویارویی راجستان رویالز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 رویارویی می کنند. SRH توانست هجوم KKR را با بولینگ منظم متوقف کند و حتی زمانی که آیدن مارکرام و هاینریش کلاسن در حال مبارزه بودند به دنبال پیروزی بودند، اما یک فروپاشی دیرهنگام منجر به باخت آنها شد. آنها به طور جامع توسط RR در فیکسچر معکوس شکست خوردند.

آبیشک شارما از فرم خوبی در این رقابت ها لذت می برد و انتظار می رود که او یک بار دیگر به همراه مایانک آگاروال بازی را باز کند. راهول تریپاتی در دیدار گذشته به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در کنار مارکرام نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

در رده میانی، SRH دو گزینه انفجاری در هری بروک و هاینریش کلاسن داشت که می‌توانند هر مسابقه‌ای را برگردانند، اما مسئولیت تغییر سریع شانس او ​​بر عهده عبدالصمد خواهد بود.

وقتی نوبت به بخش بولینگ می رسد، انتظار می رود مارکو یانسن در کنار بوونشوار کومار و کارتیک تیاگی جایگاه خود را حفظ کند. این احتمال وجود دارد که SRH ممکن است عمران مالیک را انتخاب کند، اما این برای Tyagi که فقط یک بازی دریافت کرده سخت خواهد بود. انتظار می رود که مایانک مارکانده بار دیگر تنها اسپینر شناخته شده قهرمانان IPL 2016 باشد.

SRH XI پیش بینی کرد:آبیشک شارما، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام، هری بروک، هاینریش کلاسن، عبدالصمد، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکانده، کارتیک تیاگی

موضوعات ذکر شده در این مقاله