Shubman Gill هشدار ‘چنای ویکت’ به CSK MS Dhoni را قبل از مرحله مقدماتی 1 شلیک کرد

شوبمن گیل، مهره اصلی تیم گجرات تایتانز، احساس می‌کند که موفقیت اخیر او در کریکت بین‌المللی و فرنچایز در درجه اول به دلیل درک کامل بازی خودش و شناخت بازیکنی است که او هست. توپ 52 توپ 104 گجرات گجرات تایتانز که با هشت شش تایی همراه بود، ویرات کوهلی رویال چلنجرز بنگلور را از IPL حذف کرد، در حالی که صدرنشینان جدول با موفقیت 198 را تنها در 19.1 اور در روز یکشنبه در اینجا تعقیب کردند.

گیل که با 680 دوش (50 دوش کمتر از 730 Faf du Plessis) ضربه خوبی در “کلاه نارنجی” دارد، گفت: “من بازی خودم را می دانم… برای هر بازیکنی مهم است که بداند شما کی هستید.” پس از پیروزی تیمش

او افزود: “توپ جدید کمی نگه داشته بود. به دلیل شبنم خیس می شد. من فکر می کردم ویجی شانکار سعی می کند خیلی سخت پیش برود. هنگامی که شتاب را پیدا کرد، ضربه ای طولانی به آن زد.”

او همچنین هشداری به چنای سوپر کینگز با یک قرن پرشور و ادعا کرد که آنها یک حمله بولینگ عالی برای به چالش کشیدن تیم MS Dhoni در چپاوک در پلی آف “در آن ویکت” دارند.

گیل در این مسابقه گفت: “من فکر می کنم ما یک حمله بولینگ عالی برای آن ویکت (چنای) داریم. بازی هیجان انگیزی خواهد بود، بازی مقابل چنای در چنای. امیدوارم برای دومین بار به فینال راه پیدا کنیم.” ارائه پس از بازی

بازیکن مسابقه در مورد قرن خود صحبت کرد، “همه چیز برای شروع و تبدیل آن به یک موفقیت بزرگ است. خوشبختانه، در پایان کسب و کار برای من کارساز است. شما باید خودتان به استفاده از آن ادامه دهید، این مهم است.

علاوه بر گیل، هاردیک پاندیا، کاپیتان GT نیز از هم تیمی های خود به خاطر “آرامش” در گود تمجید کرد.

“آرامشی که پسرها داشتند فوق‌العاده بود. ما می‌خواستیم شتاب را حفظ کنیم. ما جعبه‌های زیادی را علامت زده‌ایم.” در مورد گیل، کاپیتان گفت: “او می داند که وقتی آن شوت های کریکت را بازی می کند، یک شوبمن گیل متفاوت است. او هیچ شانسی نمی دهد و این به بتر دیگر نیز اعتماد به نفس می دهد.” او اضافه کرد: “در ابتدا 197 می گرفتیم، اما خوب کاسه بازی نکردیم. اینینگ های ویژه از کهلی بود، اما برای اورهای مرگ خیلی زود رفتیم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله