Shubman Gill به Maiden IPL Century می رسد، از علامت 500 ران در IPL 2023 برای تایتان های گجرات عبور می کند

فرم عالی شوبمن گیل در روز دوشنبه یک درجه بهتر شد زیرا بازکننده جوان گجرات تایتانز اولین قرن IPL خود را در مسابقه مقابل سان رایزر حیدرآباد در احمدآباد به شدت کوبید. گیل تنها با 56 توپ به مرز قرن رسید و با آن اولین صددرصد مدافع عنوان قهرمانی شد. او تنها با 22 توپ به رکورد 50 ران رسید و سپس با وجود افتادن ویکت ها در انتهای دیگر خونسردی خود را حفظ کرد و تنها در 56 توپ به رکورد سه رقمی رسید. گیل اکنون یک قرن در تست ها، ODIs، T20Is و حتی IPL در حال حاضر دارد. او یکی از معدود بازیکنانی است که به این موفقیت دست یافته است. او همچنین در IPL 2023 از مرز 500 ران عبور کرده است.

گیل 101 توپ را با کمک 13 توپ چهار و یک شش توپ زد و 147 دوش برای ویکت دوم با سای سودارسان (47 توپ از 36 توپ) اضافه کرد. در پایان، SRH سوار بر بولینگ درخشان بوونشوار شد تا GT را زیر 200 محدود کند.

GT با فرستاده شدن به bat، متحمل یک ضربه اولیه شد زیرا آنها Wriddhiman Saha را برای یک اردک در سومین توپ اینینگ از دست دادند، و در دومین لغزش یک ضربه را به آبیشک شارما زد.

پس از یک شروع آرام، GT در اور سوم با گیل و سای سودارسان با ضربه زدن به بوونشوار برای سه مرز عالی، 15 ران را شکست.

گیل خوش فرم، پس از یافتن تماس خود، کشید، راند و تلنگر زد تا چهار مرز متوالی را از فضلحق فاروقی جمع کند.

هم سودارسان و هم گیل در مرزها قرار گرفتند تا از هر شش اور، GT را به 65 برسانند.

گیل، به ویژه، در بهترین حالت هجومی خود بود و به حمله خود ادامه داد و کاپیتان SRH، آیدن مارکرام را برای دو تا چهار متوالی در اور هفتم کشید و سپس برای دو مرز دیگر در اور بعدی، مارکانده را زد.

در پایان اوور دهم، GT 103 برای یک بود.

پس از آن، گیل و سودارسان با چکش و انبر برای حفظ نرخ دویدن سالم بیش از 10 تا 14 اوور، شکست خوردند.

سودارسان در نهایت در اوور پانزدهم خارج شد و توسط تی ناتاراجان در نقطه عقب بولینگ مارکو یانسن گرفتار شد.

هاردیک پاندیا، کاپیتان جی تی، مدت زیادی دوام نیاورد، و در همان نقطه به راهو تریپاتی گیر داد و دومین اسکالپ روز خود را به بوونشوار داد.

دیوید میلر در اور بعدی در حالی که تلاش می کرد یک ضربه بزرگ را از دست داد. راهول تواتیا نفر بعدی بود که در حالی که SRH چهار ویکت را در چهار اوور به دست آورد.

با این حال، گیل به کسب و کار خود ادامه داد و قرن خود را در 56 توپ با یک تک تا لانگ آف در اوور نوزدهم مطرح کرد. اما به زودی پس از بالا بردن تنش، گیل در توپ آغازین فینال اوور، توسط عبدالصمد از بوونشوار گرفتار شد.

رشید خان در توپ بعدی یک لبه ضخیم بدست آورد و نور احمد نیز در یک فینال عالی توسط بوونشوار جدا شد.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله