“Shocking To See…”: پذیرش سانجو سامسون با وجود شکست RR از PBKS برای ماندن در مسابقه پلی آف IPL

سانجو سامسون، کاپیتان تیم راجستان رویالز (RR) پس از پیروزی چهار ویکت مقابل پنجاب کینگز (PBKS) در لیگ برتر هند (IPL)، از کمپین تیمش ابراز ناامیدی کرد و گفت که با وجود این، جایگاه آنها در جدول تکان دهنده است. قدرت ستاره و بازیکنان خوبی که آنها دارند. با این برد RR با هفت برد و هفت باخت در رده پنجم جدول امتیازی قرار دارد. آنها در مجموع 14 امتیاز دارند. اگر رویال چلنجر بنگلور (RCB) آخرین مسابقه خود را مقابل گجرات تایتانز با اختلاف زیادی ببازد و هندی‌های بمبئی آخرین بازی خود را مقابل سان‌رایزرز حیدرآباد نیز ببازند، همچنان می‌توانند به چهار مکان برتر صعود کنند.

کمپین IPL 2023 PBKS به پایان رسیده است. آنها با شش برد و هشت باخت در رده هشتم قرار گرفتند. آنها در مجموع 12 امتیاز دارند.

فینال دهو ژورل بر شش پیروزی راجستان رویالز را رقم زد و به امیدهای پنجاب کینگز برای قطعی شدن جایگاه خود در پلی آف IPL 2023 در استادیوم انجمن کریکت هیماچال پرادش در روز جمعه پایان داد.

فکر می‌کنم در پایان بازی، زمانی که هتی (هت مایر) قوی پیش می‌رفت، ما فکر می‌کردیم که با 18.5 اور به پایان می‌رسیم (RR باید ران‌چیز را در 18.3 اوور به پایان می‌رساند تا از نظر نرخ دوندگی خالص از RCB پیشی بگیرد). تیمی با کیفیت داریم و دیدن اینکه ما در کجای جدول ایستاده ایم کمی تکان دهنده است. من تقریباً در هر بازی درباره (یاشاسوی) جیسوال صحبت کرده ام. او پختگی نشان داده است. احساس می شود 100 T20I بازی کرده است. تقریباً 90 درصد از زمانی که احساس می کنیم بولت در اوور اول یک ویکت خواهد گرفت. ما در چند بازی اخیر تحت فشار بودیم.”

پس از قرار گرفتن در ابتدا توسط RR، PBKS در 20 اور خود امتیاز 187/5 را به دست آورد. آنها در ابتدا با بولرهای RR مبارزه کردند و چهار ویکت خود را تنها برای 50 ران در 6.3 اور از دست دادند. سپس جیتش شارما (44 در 28 توپ، با سه توپ چهار و سه شش) و سام کوران یک پایه 64 ران برای ویکت پنجم دوختند تا PBKS را به بازی بازگردانند. سپس در اورهای مرگ، کوران (49* در 31 توپ، با چهار مرز و دو توپ شش) و شاهرخ خان (41* در 23 توپ، چهار مرز و دو شش توپ) با یکدیگر متحد شدند تا نرخ اجرا را افزایش دهند و PBKS را به مجموع رقابتی رساندند. . آنها در دو اور پایانی 46 دوش به ثمر رساندند.

ناودیپ ساینی (3/40) منتخب بولرهای RR بود. ترنت بولت و آدام زامپا هر کدام یک ویکت گرفتند.

در تعقیب و گریز 188، RR زودهنگام جاس باتلر را برای اردک از دست داد، پنجمین فصل او. سپس Yashasvi Jaiswal (50 در 36 توپ، با هشت توپ چهار) و Devdutt Padikkal (51 در 30 توپ، با چهار مرز و سه شش شش) یک پایه 73 ران برای ویکت دوم دوختند و به RR کمک کردند تا به عقب برگردد. بعداً، کامئوهایی از شیمرون هتمایر (46 در 28 توپ، چهار مرز و سه توپ شش)، ریان پاراگ (20 در 12 توپ، با یک توپ چهار و دو شش) و دهرو ژورل (10* در چهار توپ) به آر آر کمک کردند تا آخرین بازی را به دست آورد. پیروزی بیش از تریلر با چهار ویکت.

کاگیسو رابادا (2/40) منتخب پرتاب کننده های PBKS بود. سام کوران، ناتان الیس، دیپاک چهار و آرشدیپ سینگ هر کدام یک ویکت گرفتند.

پادیکال برای پنجاه سالگی جایزه “بازیکن مسابقه” را دریافت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله