Shafali Verma به اشتراک گذاری 12th Boards Marksheet، نشان دهنده درصد امتیازدهی است

شفالی ورما در 12 تخته بیش از 80 درصد امتیاز کسب کرد© اینستاگرام

شافالی ورما، ستاره تیم کریکت زنان هند، به طور گسترده‌ای یکی از خشن‌ترین ضربه‌زنان این بازی در نظر گرفته می‌شود. شفالی که اولین قهرمانی جام جهانی زنان زیر 19 سال را به عنوان کاپیتان تیم هندی به دست آورد، به دلیل مشغله کاری خود در کریکت زمان زیادی برای مطالعه ندارد. با این حال، خمیر آغازین هجومی در نتایج دوازدهمین آزمون هیئت مدیره CBSE که اخیراً اعلام شده بود، امتیازات بسیار خوبی کسب کرد. شفالی در اینستاگرام فاش کرد که 80+ درصد را کسب کرده است و در این پست همه لبخند زده است.

او در توضیح این پست نوشت: “2023 mei ek aur bohot special 80+ Smash kiya، اما iss baar 12th boards mei! من از نتایجم بسیار راضی هستم و نمی توانم صبر کنم تا همه چیزم را برای موضوع مورد علاقه ام – کریکت” صرف کنم!

CBSE نتایج کلاس 10 را با 93.12 درصد از دانش آموزانی که امتحان را پشت سر گذاشتند، اعلام کرد که نسبت به سال گذشته 1.28 درصد کاهش داشته است. این هیئت همچنین اعلام کرده است که برای جلوگیری از “رقابت ناسالم” فهرست شایستگی را منتشر نخواهد کرد.

مقامات گفتند که هیئت همچنین تصمیم گرفته است که اعطای بخش های اول، دوم و سوم را بر اساس نمرات دانش آموزان لغو کند.

دختران با ثبت درصد قبولی 94.25 بار دیگر از پسران پیشی گرفتند. درصد قبولی پسران 92.27 بود.

یک مقام ارشد هیئت مدیره گفت: “برای جلوگیری از رقابت ناسالم بین دانش آموزان، هیچ لیست شایستگی توسط CBSE اعلام نخواهد شد. با این حال، این هیئت برای 0.1 درصد از دانش آموزانی که بالاترین امتیاز را در موضوعات مختلف کسب کرده اند، گواهی شایستگی صادر می کند.”

درصد قبولی در سال گذشته 94.40 بوده است.

بیش از 1.34 هزار دانش آموز در رده کوپه قرار گرفته اند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله