Satwiksairaj Rankireddy-Chirag Shetty حفظ شغلی-رتبه 5 برتر جهان پس از قهرمانی در بدمینتون قهرمانی آسیا

عکس فایل Satwiksairaj Rankireddy و Chirag Shetty.© توییتر

شاتل های آس هندی ساتویکسایراج رانکیردی و چیراگ شتی پس از کسب مدال طلای اخیرشان در مسابقات قهرمانی بدمینتون آسیا 2023، رتبه برتر حرفه ای خود را حفظ کردند. رتبه 5، در رده دو نفره مردان در رده بندی جهانی BWF این هفته. ستاره هندی رانکیردی و شتی با کسب مدال طلای قهرمانی بدمینتون آسیا تاریخ ساز شد. این دومین مدال هند در این مسابقات از سال 1965 و اولین مدال آنها در رده دو نفره مردان است. آنها اونگ یو سین-تئو ایئو یی، دوتایی مالزیایی را با نتایج 16-21، 21-17، 21-19 شکست دادند. دو تیم هند در بازی اول شکست خوردند. اما آنها در دو بازی بعدی بازگشتی داشتند که ارزش یادآوری را داشت تا عنوان قهرمانی را به دست آورند.

آنها در دیدار نیمه نهایی به مصاف قهرمانان المپیک توکیو، لی یانگ و وانگ چی لین از چین تایپه رفتند. هندی ها در اولین بازی رقابتی با نتیجه 21-18 پیروز شدند. آنها پس از اینکه حریفانشان در نیمه راه بازی به دلیل مصدومیت وانگ چی لین بازنشسته شدند، پیروز شدند. هندی‌ها مسابقه را به صورت پیاده انجام دادند.

“من پس از کسب عنوان قهرمانی بدمینتون آسیا، بر روی ماه هستم. من و ساتویک برای این مدال خیلی زحمت کشیدیم و خوشحالم که در نهایت این عنوان را به دست آوردیم. همچنین، می خواهم از همه کسانی که در خانه هستند برای حمایت از من تشکر کنم.” شتی پس از کسب مدال طلا گفت.

رنکیردی گفت که آنها به کار سخت خود ادامه خواهند داد تا دستاوردهای بیشتری به کشور بیاورند.

“من از همه حمایت هایی که در طول مسابقات قهرمانی بدمینتون آسیا داشته ایم سپاسگزارم. بردن این تورنمنت برای اولین بار احساس خوبی است و من مطمئن هستم که در آینده چنین عناوین بیشتری کسب خواهیم کرد. ما به سختی به کار خود ادامه خواهیم داد. رنکیردی گفت: “لورها را به کشور بیاورید.”

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله

بدمینتون Satwiksairaj Rankireddy چیراگ شتی