Sanjay Manjrekar توضیح می دهد که چه چیزی باعث می شود که MS Dhoni ‘0.1 Second’s Stumping’s The Best of Them All them

MS Dhoni (L) و Shubman Gill در فینال IPL 2023© AFP

سانجی منجرکار، بازیکن سابق تیم کریکت هند، پس از اینکه سوپر کینگز چنای در روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد، ستاره گجرات تایتانز، شوبمن گیل، ستاره گجرات تایتانز را در روز سه شنبه در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد اخراج کرد، سانجی مانجرکار، بازیکن سابق تیم کریکت هند، در هیبت MS Dhoni بود. گیل تحویل مستقیم راویندرا جادجا را از دست داد و دونی با زمان واکنش حدود 0.1 ثانیه اخراج را به پایان رساند. Manjrekar مورد ستایش قرار گرفت زیرا او آن را به عنوان بهترین استامپ دونی مورد تحسین قرار داد.

“من این کنده های درخشان Dhoni را در طول سال ها دیده ام. بیشتر زمانی است که توپ چند اینچ از کنده ها فاصله دارد و او آن را خیلی نزدیک جمع می کند. او کاری را که در مدرسه به شما آموزش داده می شود انجام نمی دهد که اول توپ را جمع می کند. او دستکش هایش را بسته نگه می دارد و فقط وثیقه ها را در می آورد. همه ما می دانیم که Dhoni سریع ترین استامپینگ را انجام می دهد، اما چیزی که امروز با شوبمن گیل دیدیم، خاص ترین استمپینگ دونی بود. ESPNCricinfo بعد از مسابقه

“جادجا یک توپ انداز سریع است. بنابراین بخش مجموعه وجود دارد، اما امروز، آنها چیزی نبودند. حرکت خفیفی وجود داشت و وثیقه ها خاموش بودند. شاید او از اهمیت ویکت آگاه بود. لحظه ای عالی در آنجا بود که جادجا مطمئن نبود که گیر کرده است یا نه. او به سمت دونی رفت و پرسید که آیا باتشمن بیرون است یا خیر و دونی با اطمینان سر تکان داد.

CSK پنجمین عنوان قهرمانی IPL خود را با شکست دادن GT با پنج ویکت در مسابقه قله به دست آورد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله