Sandeep Sharma No Ball، آخرین توپ شش به عنوان Sunrisers حیدرآباد در مقابل راجستان رویالز. تماشا کردن

عبدالصمد در اقدامی برای Sunrisers Hyderabad در IPL 2023© BCCI

لیگ برتر هند (IPL) به‌خاطر پایان‌های دراماتیک‌اش معروف است و دقیقاً همین‌طور بود که سان‌رایزرز حیدرآباد یک بازی هیجان‌انگیز آخرین توپ را مقابل راجستان رویالز در جیپور در روز یکشنبه به نمایش گذاشت. با 5 ران تا پیروزی از تحویل نهایی مسابقه، عبدالصمد ضربه خود را در بولینگ ساندیپ شارما اشتباه کرد و به نظر می رسید که RR مسابقه را برده است. با این حال، جشن ها کوتاه شد زیرا داور به توپ اشاره کرد. بازی‌های تکراری نشان می‌داد که ساندیپ از حریف فراتر رفته بود و او مجبور شد توپ نهایی را دوباره به دست بیاورد. صمد یک بار دیگر اعتصاب کرد و این بار اشتباهی مرتکب نشد و توپ را مستقیماً روی سر توپ گیر کوبید و شش ضربه زد و SRH بالاترین تعقیب و گریز را در محل مسابقه تکمیل کرد.

راجستان رویالز با سوار شدن بر روی تهاجمی دهه پنجاه توسط جاس باتلر (95) و سانجو سامسون (66) پس از برنده شدن در بازی پرتاب و انتخاب به bat، امتیاز 214 برای دو نفر را به چالش کشید.

در پاسخ، آبیشک شارما (55)، راهول تریپاتی (47) آنها را در شکار نگه داشتند تا اینکه یوزوندرا چاهال (4/29) چهار ویکت را شکست تا تقریباً تعقیب آنها را از مسیر خارج کند.

گلن فیلیپس (25) با گلن فیلیپس (25) تعقیب و گریز را دوباره آغاز کرد زیرا عبدالصمد (17 توپ از 7 توپ خارج نشد) راندهای برنده را با شش گل در آخرین توپ به دنبال توپ بدون توپ از ساندیپ شارما شکست داد.

برای Sunrisers، بوونشوار کومار (1/44) و مارکو یانسن (1/44) هر کدام یک ویکت گرفتند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله