Ruturaj Gaikwad IPL 2023 Triumph را به این ستاره CSK تقدیم می کند. این MS Dhoni نیست

روتوراج گایکواد، بازکننده چنای سوپر کینگز، پیروزی خود در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 مقابل گجرات تایتانز را به آمباتی رایودو کهنه کار خود در آخرین مسابقه خود در IPL تقدیم کرد. رایودو پس از اینکه تصمیم گرفت چکمه های خود را در روز یکشنبه آویزان کند، میراثی از خود به جای گذاشت. او برای اعلام این خبر به توییتر رفت.

“2 تیم بزرگ mi و csk، 204 مسابقه، 14 فصل، 11 پلی آف، 8 فینال، 5 جام. امیدوارم امشب ششمین بازی باشم. سفر بسیار زیادی بود. من تصمیم گرفتم که فینال امشب آخرین بازی من در Ipl باشد. رایودو در توییتی نوشت: من واقعاً از بازی در این تورنمنت عالی لذت بردم. از همه شما متشکرم.

باتر کهنه کار با تغییر سرنوشت بازی با یک توپ آخرین بازی خود را رقم زد. او روی پای عقب رفت تا در اوور سیزدهم بازی، توپ را با قدرت خام خود به سکوها بفرستد. از آن نقطه به بعد CSK راه خود را به بازی برگشت و پنجمین عنوان IPL خود را به دست آورد.

“این یکی خاص تر بود، زیرا سال گذشته برای ما چگونه گذشت. برای بازگشت به سبک، برای پیروزی در بازی های Chepauk و پیروزی در بازی های خارج از خانه. روشی که همه در طول فصل مشارکت داشتند. جینکس، کانوی. رایودو توپ نمی گرفت. می‌خواهم برد را به رایودو تقدیم کنم. حتی امروز هم در مورد شروع خوب صحبت می‌کردیم. با ویکت‌هایی که در دست داشتیم، فکر می‌کردیم که در پایان به راحتی با نتیجه 12-13 شکست می‌دهیم.” گایکواد پس از بازی گفت.

رایودو در 204 مسابقه دوران حرفه ای خود در IPL، 4348 دوش با میانگین 28.23 و نرخ ضربه 127.54 به ثمر رسانده است. او یک قرن و 22 نیم قرن در حرفه IPL خود با بهترین امتیاز 100 * گلزنی کرده است. او دوازدهمین گلزن برتر تاریخ IPL است.

او از سال 2010 تا 2017 در 114 بازی نماینده هندی های بمبئی بود. او 2416 ران با میانگین 27.15 با نرخ ضربه 126.16 برای فرنچایز، با 14 نیم قرن به ثمر رساند. بهترین امتیاز او 81* بود.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله