RR Eye بهبود تلاش ضربتی در برابر SRH برای جلوگیری از هت تریک شکست در IPL

راجستان رویالز که در آخرین بازی خود کبود شده و کتک خورده بود، به دنبال تلاش بسیار بهبود یافته ای از واحد ضربه زدن در برابر سان رایزرز حیدرآباد بود تا از هت تریک شکست در IPL در جیپور در روز یکشنبه جلوگیری کند. RR در حالی که آنها را برای 118 توسط گجرات تایتان ها در روز جمعه عرضه کرد، یک نمایشگر بدجنس بازی کرد. علی‌رغم شکست‌های پیاپی مقابل هندزان بمبئی و جی‌تی، RR توانسته است با پنج برد و همین‌قدر باخت جایگاه خود را در چهار تیم برتر جدول رده‌بندی حفظ کند. در آخرین سفر خود، RR، که دارای یکی از دو نفر اول قدرتمند یاشاسوی جیسوال و جاس باتلر است، یک نمایش ضربه‌زننده فاجعه‌بار را به نمایش گذاشتند.

اما این دو نفر نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

RR همیشه وقتی جیسوال و باتلر کلیک می‌کنند مثل یک طرف مسلط به نظر می‌رسند، اما مدیریت تیم نگران عملکرد ناسازگار میان‌رده‌هایش است، زیرا افرادی مانند Devdutt Padikkal، Riyan Parag و Shimron Hetmyer هنوز هم‌صدا شلیک نکرده‌اند.

کومار سانگکارا، مربی آر آر، در انتقاد از تلاش ضربت‌زنان خود، به‌ویژه در برابر اسپینرها، از سخنان خود کوتاهی نکرد.

سنگککار متعصب گفت: “شما نمی توانید در کریکت T20 بنشینید و منتظر بمانید و اجازه دهید بولرها برای ما کاسه کنند… ما بازی بسیار ضعیفی انجام دادیم.”

“حتی یک دفاع در کریکت T20 باید قصد گلزنی داشته باشد. شما دنباله 6، 4، 3، 2، 1 را پایین می آورید؛ یا اگر تحت فشار هستید، 4، 3، 2 می گیرید، 1. اما شما همیشه به دنبال فرصت برای گلزنی هستید و حداقل به دنبال اعتصاب هستید.

پست های جدید  "برو و رهبری کن...": "برکت" ویرات کوهلی برای شوبمن گیل خارج از این جهان است

“و هنگامی که این قصد نشان داده شد، مهم نیست که چقدر کاسه‌باز خوب هستید، همیشه فکر می‌کنید که نمی‌توانید خمیر را شل کنید زیرا قرار است کنار گذاشته شوید. او افزود: باید واقعاً به آن نگاه کرد.

در قسمت بولینگ نیز، RR باید با ترنت بولت و آدام زامپا برای دویدن جوراب‌ها را بالا بکشد.

مسئولیت شروع خوبی بر عهده بولت و ساندیپ شارما خواهد بود و گروه دوتایی راویچاندران آشوین و یوزوندرا چاهال مسئولیت را بر عهده خواهند گرفت.

از سوی دیگر SRH تنها سه برد از 9 بازی به ثبت رسانده است تا جایگاه ماقبل آخر رقابت 10 تیمی را به خود اختصاص دهد.

SRH با متحمل شدن یک شکست نزدیک در پنج ران مقابل Kolkata Knight Riders در آخرین بازی خود، به دنبال بازگشت به راه های پیروزی برای زنده نگه داشتن امیدهای خود در پلی آف است.

SRH به شدت از نمایش ضعیف باترها ضربه خورده است. زوج آغازین آبیشک شارما و مایانک آگاروال در شروع سریع شکست خورده اند و فشار زیادی را بر روی بازیکنانی مانند راهول تریپاتی، کاپیتان آیدن مارکرام و هاینریش کلاسن برای انجام این کار وارد کرده است.

هری بروک نیز پس از 100 شکست ناپذیری خود به نظر می رسید ارتباط خود را از دست داده است زیرا در 8 بازی بعدی تنها 63 ران به ثمر رساند.

واحد بولینگ SRH به رهبری بوونشوار کومار نیز نیاز به تحویل برای طرف دارد.

راجستان رویالز: جوس باتلر، یاشاسوی جایسوال، سانجو سامسون (جنبش و هفته)، دروو جورل، ریان پاراگ، شیمرون هتمیر، آر اشوین، جیسون هولدر، ترنت بولت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال، ناودیپ ساینی، ام اشوین، کی‌ام آصف، کی سی کاریاپا، دونوان فریرا، دودوت پادیکال، اوبد مک کوی، جو روت، کولدیپ سن، آکاش واشیست، کولدیپ یاداو، آدام زامپا، عبدالباسیث.

پست های جدید  "دیوانه وار خودخواه می شد اما...": ویرات کوهلی فردی را که او را در مرحله پایین بلند کرد فاش می کند

Sunrisers Hyderabad: آیدن مارکرام (ج)، عبدالصمد، راهول تریپاتی، گلن فیلیپس، آبیشک شارما، مارکو جانسن، فضلحق فاروقی، کارتیک تیاگی، بوونشوار کومار، تی. ناتاراجان، عمران مالیک، هری بروک، مایانک آگاروال، هاینریش کلااسن، مایکانیل مارکانده، ویورانت شارما، سامارث ویاس، سانویر سینگ، اوپندرا یاداو، مایانک داگار، نیتیش کومار ردی، آکال حسین و آنمولپریت سینگ.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله