Roller-coaster Of Emotions Kaviya Maran عملکرد SRH را در IPL 2023 خلاصه می کند. تماشا کنید

Sunrisers Hyderabad در فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) شادی کمی پیدا کرده است. سان‌رایزرز که در رده نهم جدول امتیازات قرار گرفته‌اند، تنها به دلیل از دست دادن فرصت طلایی برای شکست دادن نایت رایدرهای کلکته در روز پنجشنبه، سرزنش خود را دارند. در بیشتر قسمت‌های تعقیب و گریز، به نظر می‌رسید که حیدرآباد از هدف 172 دویدن عبور کند، اما در نهایت به 166/8 محدود شد. مدیر عامل و مالک فرنچایز، کاویا ماران، هیجانات زیادی را پشت سر گذاشت و تیم را دید که عملکرد فاجعه‌باری در دات به نمایش گذاشت و بازی را با 5 ران شکست داد.

اغلب اوقات، ماران هر زمان که در بازی های خانگی Sunrisers در IPL شرکت می کند، توجه شاترباگ ها را به خود جلب می کند. این بار هم همینطور بود. از جشن گرفتن لحظات شاد تیم در میانه تا به معنای واقعی کلمه رنگ پریده شدن، ماران انواع احساسات را تجربه کرد.

در اینجا نحوه واکنش های او در سکوها باعث ایجاد جشن میم در توییتر شد:

در مورد این مسابقه، آیدن مارکرام، کاپیتان حیدرآباد، با دیدن اجرای ضعیف تیمش با خفاش در هنگام مرگ، نتوانست ناامیدی خود را در مراسم معرفی پس از بازی پنهان کند.

پست های جدید  دانلود فیلم Recep Ivedik 1 - کلمات سبز خبر

“سخت است. در قسمت آخر باید کریکت خوبی بازی می‌کردیم، اما اشتباه کردیم. قورت دادن سخت بود. کلاسن به زیبایی ضربه می‌زد، من در ابتدا تلاش می‌کردم و این بخشی از دلیل کوتاهی ما بود. بولرها خوب بودند، ما خوب بودیم. خودمان را به زمین پرتاب کنیم. ضرب و شتم ها نیز شروع کردند. گرفتن یک بازی سخت است، ما از این درس می گیریم. اگر نمی توانیم اجرا کنیم، باید به تور برگردیم و بهتر برنامه ریزی کنیم. این بچه ها در این مکان بازی کرده اند، بنابراین ما می‌دانیم باید چه انتظاری داشته باشیم. (در هر بازی که اکنون باید برنده شویم) امیدوارم شرایط بهترین‌ها را در ما به ارمغان بیاورد.

SRH فقط به 9 ران برای پیروزی در مسابقه نیاز داشت و 6 توپ باقی مانده بود. اما، این تیم فقط توانست 3 را مدیریت کند، از این رو با 5 ران بازی را از دست داد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله