Rohit Sharma Furious At Piyush Chawla پس از تلاش میدانی ضعیف در بازی GT vs MI IPL 2023. تماشا کردن

کتک‌های گجرات تایتانز در روز سه‌شنبه در یک بازی IPL 2023 مقابل هندی‌های بمبئی غوغا کردند. شوبمن گیل نیم قرن را به پایان رساند، در حالی که دیوید میلر و آبیناو منوهار نیز مشارکت های حیاتی داشتند. GT در 20 اور به مجموع 207/6 رسید. روهیت شارما کاپیتان MI دوست داشت که مجموع به وضوح کمتر باشد. کاپیتان برنده IPL همچنین زمانی که هم تیمی اش پیوش چاولا تلاش ضعیفی در زمین بازی نشان داد، ناامید به نظر می رسید. این حادثه در سومین توپ از هفدهمین اوور مسابقات GT با بولینگ رایلی مردیت به آبیناو منوهار اتفاق افتاد، که او توپ را به سمت نفر سوم هدایت کرد. فیلدر چاولا که در جایگاه سوم کوتاه قد قرار داشت، نتوانست توپ را در حالی که بین پاهایش به سمت مرز می رفت، متوقف کند. روهیت اصلا خوشحال نبود و ناامید به نظر می رسید.

تماشا کنید: Rohit Furious At Piyush After Poor Fielding Effort در بازی GT vs MI

در صحبت کردن در مورد بازی، رده میانی پایین گجرات تایتانز از دسته بلند به خوبی استفاده کرد و تیم آنها را در مسابقه IPL خود در روز سه شنبه در برابر هندی های بمبئی به امتیاز 207 برای شش نفر رساند. دیوید میلر با 22 توپ 46 توپ را شکست داد، راهول تواتیا 20 توپ شکست ناپذیر را در تنها 5 توپ شکست داد، در حالی که آبیناو منوهار تنها به 21 ارسال نیاز داشت تا در طی یک همکاری حیاتی 71 ران برای ویکت پنجم با آفریقای جنوبی، 42 توپ را انجام دهد. شوبمن گیل یک توپ 34 توپ 56 درست کرد.

آرجون تندولکار با نوتی امیدوارکننده شروع کرد و پس از اینکه کاپیتانش روهیت شارما تصمیم گرفت اولین کاسه را با برنده شدن پرتاب کند، چهار دوش را در ابتدای بازی واگذار کرد.

گیل اولین مرز مسابقه را به دست آورد، در حالی که بازی بازکننده یک پشت مربع با تحویل جیسون بهرندورف که کمی کوتاه بود بازی کرد.

MI مجبور نبود برای اولین موفقیت خود خیلی منتظر بماند زیرا Wriddhiman Saha یک شوت کششی را از دست داد تا در اولین توپ از اوور سوم دروازه Tendulkar را از دروازه خارج کند.

ساها با توجه به توصیه‌های گیل، شریک خود را بررسی کرد، اما تصمیم داور داخل زمین توسط UltraEdge حفظ شد.

این یک بازگشت خوب توسط تندولکار جونیور بود، چهار روز پس از اینکه پنجاب کینگز برای 48 ران در سه اور شکست خورد. دریانورد 23 ساله دست چپ با افزایش اعتماد به نفس، تنها 5 دوش را انجام داد.

با کمک چند چهار و شش، گیل به اینینگ های GT پس از پنج اور اول آرام، شتاب لازم را داد.

گیل 17 ران از اولین کامرون گرین جمع آوری کرد زیرا GT در پایان شش اور پاورپلی به 50 برای یک رسید.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی GT ضربه بزرگی را متحمل شد زمانی که پیوش چاولا (2/34) کاپیتان هاردیک پاندیا را در اعماق زمین گرفتار کرد.

GT شوک دیگری را تجربه کرد زیرا گیل که در راه رسیدن به نیم قرن پرشتاب خود چند شوت خوب بازی کرده بود، توسط کومار کارتیکیا بازگردانده شد تا تیم 91 را برای سه در شروع اوور دوازدهم ترک کند. گیل هفت چهار و شش زد.

ویجی شانکار برای 16 توپ 19 اخراج شد قبل از اینکه منوهار و میلر با ضربه بزرگ خود شتاب گرفتند.

منوهار 17 ران از فینال چاولا جمع کرد تا پس از سه اور اقتصادی، ارقام او را خراب کند.

گروه دو نفره منوهار و میلر سپس در هجدهمین اور بولینگ توسط گرین 22 ران به دست آوردند که به مدت سه شش شکست خورد.

در نهایت، رایلی مردیث در ابتدای اوور نوزدهم، منوهار را بیرون آورد، در حالی که باتر به نظر می‌رسید توپ را روی لانگ آف بلند کند.

تواتیا اولین توپ شش را داشت، قبل از اینکه میلر با دو ماکسیمم بیشتر توپ را به پایان برساند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله