Rishabh Pant با بازیکنان زیر 16 سال کریکت در NCA تعامل دارد. BCCI عکس ها را به اشتراک می گذارد

ریشاب پنت که در حال حاضر در حال بهبودی از جراحات ناشی از تصادف رانندگی در دسامبر سال گذشته است، با بازیکنان زیر 16 سال کریکت در آکادمی ملی کریکت در بنگالورو تعامل داشت. ویکت بان هندی در حال گذراندن دوره توانبخشی خود در NCA است و از طریق پست های خود در رسانه های اجتماعی هواداران خود را در مورد سلامتی و بهبودی خود به روز می کند. هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) نگاهی اجمالی از جلسه به اشتراک گذاشت و حتی از پانت به خاطر انگیزه دادن به کریکت بازان جوان تشکر کرد.

BCCI در توییتر خود تعدادی عکس به اشتراک گذاشت و نوشت: “پسرانی که بخشی از کمپ با عملکرد بالا زیر 16 سال در NCA بنگلور هستند این فرصت را داشتند که با ریشابه پنت در مورد کریکت، زندگی، کار سخت و خیلی چیزهای دیگر ارتباط برقرار کنند. ریشابه پنت بسیار سخاوتمند است تا وقت خود را برای تعامل با این پسران جوان صرف کند.”

به تازگی این بازیکن 25 ساله کریکت ویدیویی را در اینستاگرام خود آپلود کرده است که در آن توانست بدون کمک عصا راه برود. دیده می شد که عصاهایش را دور می اندازد و بدون هیچ مشکلی راه می رود.

در این ویدئو، پنت با مربی‌اش نشان داده می‌شود که او ابتدا سعی می‌کرد با عصا راه برود و سپس آن‌ها را دور انداخت تا طرفداران خوشحال شوند.

در اوایل این ماه، پانت شاهد مسابقه IPL 2023 بین دهلی کپیتالز و گجرات تایتانز در ورزشگاه آرون جیتلی دهلی نو بود. او را می‌توان دید که با یک ماشین به محل برگزاری مسابقه رسید و سپس به آرامی به سمت جایگاه رفت. بعداً از او در حال تماشای مسابقه از روی سکوها عکس گرفته شد.

تیم دی سی در بازی ابتدایی خود در فصل مقابل لاکنو سوپر جاینتز، پیراهن شماره 17 کاپیتان خود را به عنوان ژستی که او “همیشه با روحیه تیم همراه است” آویزان کرده بود.

با این حال، یک منبع IPL به خبرگزاری PTI گفت که از پایان BCCI مشخص شده است که چنین ژستی “کمی بیش از حد” به نظر می رسد و در یک سطح “غیرمجاز” بوده است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله