RCB XI را در برابر RR در IPL 2023 پیش بینی کرد: آیا Virat Kohli دوباره کاپیتان خواهد شد؟

ویرات کوهلی به عنوان کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور برای بازی با پنجاب کینگز در لیگ برتر هند (IPL) آخرین بار بازگشت، با فاف دو پلسیس، کاپیتان تمام وقت، به دلیل یک مشکل آسیب دیدگی کوچک، تصمیم به تبدیل شدن به “بازیکن ضربه ای” گرفت. از آنجایی که فرنچایز بنگالورو در اولین مسابقه دو سر در روز یکشنبه به مصاف راجستان رویالز می رود، جالب است که ببینیم آیا رویکرد مشابهی توسط RCB انتخاب شده است یا خیر. دو پلسیس و کوهلی بیشترین گلزنی را با چوب مقابل PBKS انجام دادند، اما این فرنچایز به ضربات دیگر نیاز دارد تا به آن ها برسند، به خصوص در مقابل تیمی مانند رویالز.

RCB دارای یکی از ترسناک ترین جفت های افتتاحیه IPL در دو پلسیس و کوهلی است. این دو در این فصل در فرم هستند و شروع های فوق العاده ای در RCB دارند.

آن‌ها تاکنون دو قرن رانده شده‌اند (مشارکت 148 دونده در برابر سرخپوستان بمبئی، 137 مسابقه در برابر پادشاهان پنجاب)، علاوه بر این، به ترتیب 44 و 42 دوش در برابر کلکته نایت ریدرز و پایتخت دهلی اضافه کرده‌اند.

در این روند، دو پلسیس و کوهلی هر کدام چهار نیم قرن را شکستند.

با این حال، کوهلی مایل است با سرعت بهتری ضربه بزند.

گلن ماکسول نیز در تورنمنت قدرت ضربه زدن خود را نشان داده است اما به اندازه کافی ثابت نبوده است. RCB همچنین به دنبال افرادی مانند کهنه کار دینش کارتیک، ماهیپال لوملور، شهباز احمد و سویاش پرابهودسای در سطح متوسط ​​است.

اتک بولینگ RCB در دستان مطمئن محمد سراج است که در فرم هیجان انگیزی قرار گرفته است و از شش بازی 12 ویکت از جمله چهار ویکت در مقابل 21 در آخرین مسابقه خود به دست آورده است.

سراج توسط وین پارنل و هارشال پاتل که به ترتیب 8 ویکت از چهار و شش بازی به دست آورده اند، پشتیبانی می شود. اما هر دوی این توپ‌بازان کمی گران بوده‌اند و به دنبال رفع این نگرانی در مسابقات آینده هستند.

دپارتمان اسپین RCB توسط سریلانکایی Wanindu Hasaranga de Silva رهبری می شود، که در سه سفر خود تاکنون چشمگیر به نظر می رسید.

RCB احتمالاً XI را در برابر RR بازی می کند:ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس، گلن ماکسول، ماهیپال لومرور، دینش کارتیک، شهباز احمد، وانیندو هاسارانگا، سویاش پرابهودسای، هارشال پاتل، وین پارنل، محمد سراج

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله