RCB vs RR Live Score، IPL 2023: Golden Duck For Virat Kohli، Trent Boult Draws First Blood

IPL 2023، RCB vs RR Live به روز رسانی: RR در برابر RCB قرار خواهد گرفت© BCCI


RCB در مقابل RR، IPL 2023، به‌روزرسانی‌های زنده: Virat Kohli و Faf du Plessis روند بازی رویال چلنجرز بنگلورز را در برابر راجستان رویالز در مسابقه IPL 2023 در استادیوم M Chinnaswamy در بنگالورو آغاز کردند. کاپیتان RR سانجو سامسون برنده بازی پرتاب شد و تصمیم گرفت مقابل RCB کاسه کند. ویرات کوهلی پس از کاپیتانی آنها مقابل پنجاب کینگز در آخرین مسابقه خود، بار دیگر هدایت RCB را بر عهده خواهد داشت. فاف دو پلسیس، کاپیتان معمولی RCB دچار آسیب دنده شده بود و فقط به عنوان ضربه وارد می شود. RCB پس از کسب پیروزی 24 ران مقابل پنجاب کینگز به این درگیری خواهد آمد. از سوی دیگر، RR با شکست 10 ران مقابل لاکنو سوپر جاینت روبرو شد. (کارت امتیازی زنده) (جدول امتیازات IPL 2023)

به‌روزرسانی‌های زنده IPL 2023 از مسابقه بین RCB و RR، مستقیماً از بنگالورو: • 15:30 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: در حال انجام هستیم

  مسابقه IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز با افتتاحیه Virat Kohli و Faf du Plessis برای RCB آغاز می شود. از سوی دیگر، ترنت بولت اولین اور را برای RR بولینگ خواهد کرد.

 • 15:10 (IST)

  RCB vs RR امتیاز زنده: RR’s Playing XI

  راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): جاس باتلر، یاشاسوی جیسوال، سانجو سامسون (به همراه)، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، دهروو جورل، راویچاندران آشوین، جیسون هولدر، ترنت بولت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

 • 15:09 (IST)

  RCB vs RR امتیاز زنده: RCB’s Playing XI

  رویال چلنجرز بنگلور (بازیکن یازدهم): ویرات کوهلی (c)، فاف دو پلسیس، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، شهباز احمد، دینش کارتیک (و)، سویاش پرابهودسای، دیوید ویلی، وانیندو هاسارانگا، محمد سراج، ویجیکومار ویشک

 • 15:07 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: این چیزی است که ویرات کوهلی در بازی پرتاب گفت

  “انتخاب بسیار آسان بود، ما ابتدا می زدیم. این دریچه خشک به نظر می رسد و خشک تر می شود و ممکن است اول از هم بپاشد. من این را به سانجو نگفتم، اما خیلی خوشحالم که اول خفاش می کنم. ما آنها آخرین بار به من اطلاع دادند که ممکن است مجبور باشم چند بازی را کاپیتان کنم، کاری که من عادت ندارم انجام دهم. بنابراین من خوشحالم که وارد عمل می شوم و آماده هستم تا از هر آنچه فاف بوده است ادامه دهم. تیم به خوبی پاسخ داده است، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی گذشته نشان داده شد. یک تغییر برای ما، وین پارنل از بازی خارج شد و دیوید ویلی جایگزین او خواهد شد. فاف به عنوان ساب ضربه ای به بازی ادامه می دهد. “

 • 15:06 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: این چیزی است که سانجو سامسون در بازی پرتاب گفت

  “ما ابتدا کاسه بازی می کنیم. به شرایط، طرف خود و آنها نگاه می کنیم. بنابراین ما بولینگ را ترجیح می دهیم. رختکن ساده، صادقانه است و باید به نحوه بازی خود احترام بگذاریم. ما با همان یازده نفر شروع می کنیم. ، ممکن است بعداً شخصی را اضافه کند.”

 • 15:01 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: RR برد پرتاب، انتخاب tobowl

  سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز، در مسابقه IPL 2023 برنده بازی شد و تصمیم گرفت در برابر رویال چلنجرز بنگلور کاسه کند.

 • 13:45 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: XI پیش بینی شده RR

  در اینجا ما فکر می کنیم که بازی XI راجستان رویالز در برابر رویال چلنجرز بنگلور چگونه خواهد بود. اینجا را بخوانید.

 • 13:44 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: XI پیش بینی شده RCB

  ما فکر می‌کنیم بازی یازدهم رویال چلنجرز بنگلور در مقابل راجستان رویالز چگونه خواهد بود. اینجا را بخوانید.

 • 13:36 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: فرم خوب هاسارانگا

  دپارتمان اسپین RCB توسط سریلانکایی Wanindu Hasaranga de Silva رهبری می شود، که در سه سفر خود تاکنون چشمگیر به نظر می رسید.

 • 13:36 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: حمله با سرعت قوی RCB

  اتک بولینگ RCB در دستان مطمئن محمد سراج است که در فرم هیجان انگیزی قرار گرفته است و از شش بازی 12 ویکت از جمله چهار ویکت در مقابل 21 در آخرین مسابقه خود به دست آورده است. سراج توسط وین پارنل و هارشال پاتل که به ترتیب 8 ویکت از چهار و شش بازی به دست آورده اند، پشتیبانی می شود. اما هر دوی این توپ‌بازان کمی گران بوده‌اند و به دنبال رفع این نگرانی در مسابقات آینده هستند.

 • 13:35 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: مرتبه میانی ناسازگار RCB

  گلن ماکسول نیز در تورنمنت قدرت ضربه زدن خود را نشان داده است اما به اندازه کافی ثابت نبوده است. RCB همچنین به دنبال افرادی مانند کهنه کار دینش کارتیک، ماهیپال لوملور، شهباز احمد و سویاش پرابهودسای در سطح متوسط ​​است.

 • 13:34 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: بازکننده های کشنده RCB

  درست مانند RR، RCB نیز به یکی از ترسناک ترین جفت های افتتاحیه IPL در Faf du Plessis و Virat Kohli افتخار می کند. این دو در این فصل در فرم هستند و شروع های فوق العاده ای در RCB دارند.

 • 13:33 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: راویچاندران اشوین چشمگیر

  در بخش اسپین، راویچاندران اشوین با نیرنگ و ترفندهای خود تحت تأثیر قرار گرفته است، اما یوزوندرا چاهال کمی گران بوده است و باید بازی خود را بالا ببرد.

 • 13:32 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: حمله با سرعت قوی RR

  در ترنت بولت باتجربه و ساندیپ شارما، RR دارای توپ گیرهای بازکننده خوبی است و آنها در مقابل فاف دو پلسیس و ویرات کوهلی کار خود را قطع خواهند کرد.

 • 13:32 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: درجه متوسط ​​ضعیف RR

  کاپیتان سانجو سامسون و شیمرون هتمایر دوش را به ثمر رسانده‌اند اما به اندازه کافی ثابت نبوده‌اند، و تیم برای پایان دادن به بازی‌ها از آنها حمایت می‌کند. بدتر از همه، Devdutt Padikkal و Riyan Parag نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

 • 13:31 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: جفت باز قوی RR

  در Jaiswal و Buttler، RR احتمالا قوی ترین جفت افتتاحیه را دارد و این دو در این فصل برای تیم ارائه می دهند. اما این عملکرد درجه متوسط ​​است که برای RR نگران کننده شده است.

 • 13:30 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: RR با شکست 10 ران مقابل LSG روبرو شد

  RR باید در مورد عملکرد خود در آخرین بازی مقابل لاکنو سوپر جاینتز در خانه فکر کند. با تعقیب جدول 155، RR شروعی عالی داشتند با بازکننده های Yashasvi Jaiswal (44) و Jos Buttler (40) که 87 ران در 11.3 اور دوختند، قبل از اینکه رتبه وسط از بین برود و در 10 ران شکست بخورد.

 • 13:29 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: برترین های جدول RR

  RR در حال حاضر با 8 امتیاز پس از چهار برد و دو باخت در صدر جدول رده بندی قرار دارد، در حالی که RCB با سه پیروزی و همین تعداد شکست در رده پنجم قرار دارد.

 • 13:28 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: سطح متوسط ​​RR باید افزایش یابد

  رویالز راجستان که در صدر جدول قرار دارد، نیاز بیشتری به رده میانی شکننده خود دارد زیرا به دنبال بازگشت به مسیرهای پیروزی در برابر رویال چلنجرز بنگلور ناسازگار اما خطرناک است.

 • 13:25 (IST)

  RCB vs RR Live: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز، مستقیماً از استادیوم ام چیناسوامی، بنگالور خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله