RCB در مقابل GT: باخت 6 ویکت RCB به MI کمک می کند تا به GT، LSG، CSK در پلی آف IPL 2023 بپیوندد

شوبمن گیل جایگاه خود را به عنوان وارث ویرات کوهلی با صدها بازیکن باشکوه تایید کرد زیرا گجرات تایتان ها رویال چلنجرز بنگلور را با پیروزی شش ویکت از IPL حذف کردند و به هندی های بمبئی روهیت شارما اجازه داد تا به عنوان چهارمین تیم در پلی آف در بنگالور به میدان برود. روز یکشنبه پس از اینکه کوهلی یک توپ 61 توپ 101 را در رویال چلنجرز بنگلور 197 برای پنج به ثمر رساند، بهترین تلاش آن روز به نظر می رسید اما گیل که تا 10 سال آینده مشعل دار ضربات هندی خواهد بود، نشان داد که از بهترین ها بهتر است. . کاری که کوهلی به خوبی انجام داد، گیل این کار را بهتر انجام داد زیرا 104 توپ شکست ناپذیر او در 52 توپ باعث شد تا تیتان ها با elan هدف را تعقیب کنند. مانند کاپیتان سابق هند کوهلی، این دومین صد متوالی گیل بود.

گیل هشت شش شش و پنج چهار.

بنابراین تایتانز رقابت‌های لیگ را با 20 امتیاز به پایان رساند در حالی که CSK با 17 امتیاز بالاتر از لاکنو سوپر جاینتز به دلیل نرخ خالص بهتر در جایگاه دوم قرار گرفت. سرخپوستان بمبئی پس از پیروزی 8 ویکتی خود مقابل SRH، با 16 امتیاز به جمع چهار تیم پایانی بازگشتند.

در حالی که 34 اور مورد نیاز بود، ضربه کوتاه دست گیل با نیم ضربه، نیمه کشیدن محمد سراج ضربه قاتل بود، و سپس شش ضربه دیگر به او زد تا مسابقه را بکشد در حالی که کوهلی در کمال ناباوری سرش را کوبید.

RCB سرنوشت خود را در دستان خود داشت، اما اجرای ضعیف در حالی که از یک کل سالم دفاع می کرد، شکست آنها شد.

گیل در بازی لمسی خود در برابر پیسرها با آن کسری از ثانیه اضافی برای نواختن ضربات خود فوق العاده بود، در حالی که حرکت شاهانه با پا در مقابل هیمانشو شارما که می چرخد ​​پا برای یک خبره لذت بخش بود.

تلنگر پیک آپ در پشت مربع از آف بریک مایکل بریسول به راحتی ضربه شب بود، که با ضربه ای طولانی به دنبال هیولا همراه شد.

گیل یک متحد توانا در ویجی شانکار (53 توپ از 35 توپ) داشت. این دو نفر 123 دوش برای ویکت دوم اضافه کردند زیرا گجرات تایتانز حتی برای یک لحظه هم از شدت آن کاسته نشد.

تفاوت بین ضربه برنده بازی گیل و تلاش کوهلی، حمایت در انتهای دیگر بود. در حالی که کوهلی برای انجام تمام کارهای سنگین باقی مانده بود، گیل در انتهای دیگر پشتیبانی پیدا کرد.

همچنین RCB چندین لینک ضعیف در واحد بولینگ خود داشت و گیل بسیار هوشمندانه بولرهای کند را با هیمانشو هیمانشو و آف اسپینر بریسول در چهار اور خود هدف قرار داد و 44 ران را به ارمغان آورد در حالی که 40 با طلسم ویجیکومار ویشاک بی تجربه خارج شد.

پیش از این، کوهلی تکاور تنها بود، زیرا دومین قرن متوالی او، رویال چلنجر بنگلور را پس از اینکه ابتدا در خفاش قرار داد، به یک مجموع چالش برانگیز رساند.

در حالی که خدایان باران در طول روز برنامه‌های پلی آف RCB را خراب می‌کنند، مسابقه ای که با نیم ساعت تاخیر آغاز شد، کوهلی آواتار سال 2016 خود را بازگرداند. او در طول ضربه‌اش که 13 چهار و شش داشت، تمام آس‌ها را نگه داشت.

اینینگ‌های او در شرایطی که هیچ‌کدام از ضربات RCB دیگر حتی نمی‌توانستند به عدد 30 برسند بسیار ارزشمند بود و درست مانند روزهای خوب گذشته، “King Kohli” با بازی با خط، طول و ذهن بول‌بازان، روایت را تنظیم کرد.

این هفتمین صد IPL او است و او اکنون از کریس گیل پیشی گرفته و به عنوان بهترین بازیکن با بیشترین تعداد تن مسابقات پیشی گرفته است.

با توجه به اینکه استادیوم چیناسوامی به‌خاطر زدن کمربند معروف است، مجموع نهایی، اگرچه به اندازه کافی رقابتی بود، مطمئناً 10 تا 15 ران پایین‌تر از حد مجاز بود.

کوهلی و کاپیتان فاف دو پلسیس (28) شروعی بی‌نظیر داشتند، با انبوهی از مرزها در برابر محمد شامی (1/39 در 4 اور) و یاش دیال که از قبل پریشان بود در پاورپلی.

آنها برای 9 مرز اعزام شدند که هاردیک پاندیا را بر آن داشت تا به سرعت سلاح اصلی خود، رشید خان (1/24 در 4 اور) را فشار دهد تا جریان دویدن ها را متوقف کند.

پس از واگذاری 62 دوش در 6 اور پاورپلی، رشید و “تصویر آینه دست چپ” نور احمد (2/39 در 4 اور) امتیاز را مهار کردند.

نور دو پلسیس را در حالی که سعی داشت به طرز عجیبی به داخل او ضربه بزند اخراج کرد. لبه به پدهای Wriddhiman Saha برخورد کرد و به سمت Rahul Tewatia حرکت کرد تا یک شکار آسان را تکمیل کند.

گلن ماکسول خوب شروع کرد، اما رشید توپی را زد که سریع و پر بود و فقط به اندازه‌ای شکست خورد که دفاع از ضربه را شکست.

زمانی بدتر شد که نور ماهیپال لومرور را با یکی از آن‌ها به سمت دیگر کشاند و ساها با ظرافتی که سال‌هاست با او همراه است، یک پایش را کامل کرد.

با این حال، مایکل بریسول (26) با توپ های آهسته تر موهیت شارما که در این موقعیت خوب کار نکرد، کمی فشار را از کوهلی در انتهای دیگر برداشت.

در سه اور اول او، او هفت چهار ضربه خورد و این شامی بود که قبل از اینکه بتواند آسیب بیشتری وارد کند، بریسول را گرفت و دیال بالاخره چیزی برای او پیش آمد که فصل غم انگیز دینش کارتیک بدتر شد.

اما کهلی به مبارزه ادامه داد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله