Ravindra Jadeja با «با ارزش ترین دارایی» در توییتر به دنبال جستجوی تازه است

Ravindra Jadeja به عنوان “با ارزش ترین دارایی” در Qualifier 1 انتخاب شد© BCCI/Sportzpics

Ravindra Jadeja، بازیکن همه کاره چنای سوپر کینگز، طرفدارانی را با فعالیتش در رسانه های اجتماعی حدس می زد. پس از اینکه جدجا پس از پیروزی CSK بر گجرات تایتانز در مسابقات مقدماتی 1 لیگ برتر هند (IPL) 2023 به عنوان “با ارزش ترین دارایی مسابقه” ظاهر شد، با یک پست دیگر در توییتر یک ضربه تازه به دست آورد. این کهنه کار همه کاره سهم مهمی در این مسابقه داشت، هم با چوب و هم با توپ. پس از اینکه او با نتیجه 22 بر 16 تیم را به مجموع 172 ران رساند، جادجا در 4 اور خود، تنها برای 18 ران، دو ویکت به دست آورد.

Jadeja با به اشتراک گذاشتن تصویری از او که “ارزشمندترین دارایی بازی Upstox” را دریافت می کند، هواداران را مورد بررسی قرار داد و گفت که آنها چیزی را که Upstox می داند نمی دانند.

حتی ام اس دونی هم بعد از مسابقه پر از تمجید از بازیکن همه کاره بود. او در مراسم معرفی گفت: “اگر جادو شرایطی پیدا کند که به او کمک کند. ضربه زدن به او بسیار سخت است. بولینگ او بازی را تغییر داد. نباید همکاری اش با معین را فراموش کرد.”

Jadeja پست‌های مرموز را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد و طرفداران را متعجب می‌کند که آیا همه چیز بین او و فرنچایز خوب است یا خیر. پست تازه او به عنوان قطعه دیگری از اره منبت کاری اره مویی ظاهر شده است.

چندی پیش، توییت Jadeja ‘Karma’ گمانه زنی هایی را در رسانه های اجتماعی برانگیخت. حتی همسرش هم به این پست واکنش نشان داده بود.

Jadeja تصویری را منتشر کرد و در توضیح آن با یک ایموجی “حتما” نوشت: “کارما به شما پاسخ خواهد داد، دیر یا زود مطمئناً خواهد شد.”

در مورد مسابقه بین CSK و GT در مقدماتی 1، مردان MS Dhoni با کسب یک برد 15 ران موفق شدند برای دهمین بار در رقابت های خود به فینال راه پیدا کنند.

اگرچه جادجا نقش مهمی در برد تیم داشت، اما این بازی، روتوراج گایکواد، بازیکن اول بازی بود که به خاطر زدن 60 ران از 44 توپ، جایزه بهترین بازیکن مسابقه را دریافت کرد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله