Ravindra Jadeja “آن” لحظه MS Dhoni را در اینستاگرام زیبای DP ثبت می کند

MS Dhoni پس از برد فینال IPL، Ravindra Jadeja را بلند کرد© توییتر

راویندرا جادجا، بازیکن همه کاره چنای سوپر کینگز، در ساعات اولیه روز سه‌شنبه به برنده مسابقه تبدیل شد و با زدن 10 ران در 2 توپ پایانی، گجرات تایتانز را با 5 ویکت شکست داد و به تیمش کمک کرد تا عنوان قهرمانی لیگ برتر هند را به دست آورد. بار 5. پس از اینکه جادجا در دوش‌های برنده به ثمر رسید، دونی بزرگ‌ترین آغوش کریکت‌باز را در آغوش گرفت و در حالی که او به سمت او می‌دوید و CSK عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد، او را در هوا بلند کرد. در حالی که شایعاتی در مورد درگیری ادعایی بین Dhoni و Jadeja وجود دارد، DP اینستاگرام دومی تمام این گفتگوها را به پایان رساند.

جادجا پس از ایفای نقشی محوری در پیروزی چنای در فینال IPL 2023، DP اینستاگرام خود را به جایی تغییر داد که Dhoni او را به هوا بلند کرده بود. اینم پروفایل اینستاگرامش:

u1rcd8lo

در جریان صحبت های پس از بازی، Jadeja این برد را به ‘Thala’ تقدیم کرد.

“احساس شگفت انگیز کسب عنوان پنجمی در مقابل تماشاگران خانگی ام. آنها در تعداد زیادی برای حمایت از CSK آمده اند. این جمعیت شگفت انگیز بوده است. آنها تا پاسی از شب منتظر بودند تا باران متوقف شود. می خواهم به هواداران CSK تبریک بگویم.” می خواهم این برد را به یکی از اعضای ویژه تیممان – MS Dhoni تقدیم کنم. من فقط به این فکر می کردم که مهم نیست که باید محکم تاب بخورم. بله هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. من به دنبال ضربه مستقیم بودم زیرا Mohit می تواند کاسه های آهسته تر را بزند. می خواهم به تک تک هواداران CSK تبریک بگویم. فقط به تشویق کردن خود ادامه دهید.”

استفن فلمینگ، سرمربی CSK، پس از بازی از جادجا ستایش کرد و گفت: “افسانه ها در ورزش وجود دارند”.

“آنها می گویند هیچ افسانه ای در این ورزش وجود ندارد، اما امروز ورزش بسیار خوبی بود. 18 ماه کمی سخت بوده است، جایی که کاپیتانی سخت بود، آسیب دیدگی سخت بود، مدتی از بیرون رفتن طول کشید. فلمینگ پس از بازی به رسانه ها گفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله