PBKS vs MI، IPL 2023: ایشان کیشان، سوریاکومار یاداو در حالی که سرخپوستان بمبئی توانستند پادشاهان پنجاب را با 6 ویکت شکست دهند، نمایش بدزدند.

توپ شیک 75 از 41 ایشان کیشان با تلاش 360 درجه Suryakumar Yadav تکمیل شد که با 66 توپ از 31 توپ به دست آمد. جیتش شارمای بدون کلاه (49؛ 27 ب) با لیام لیوینگستون، متخصص T20 (82 بدون حضور؛ 42 ب) با استعداد و زرق و برق برابری کرد، زیرا این دو در انتهای عقب به سبکی پیش رفتند تا پادشاهان پنجاب را به نبرد 214/3 بعد از اینکه سرخپوستان بمبئی ترجیح دادند. کاسه اما ایشان در 41 توپ 75 (7×4، 4×6) در بهترین حالت خشمگین خود بود، در حالی که سوریاکومار یاداو با استعداد همیشگی خود در یک توپ 31 توپ 66 (8×4، 2×6) ضربه زد تا تعقیب و گریز 200 پلاس را به سخره بگیرد و برنده شد. هفت توپ خالی

این دو نفر 116 دوش از تنها 55 توپ اضافه کردند، زیرا MI با هفت توپ به هدف رسید تا پنجمین برد خود را از 9 مسابقه تضمین کند.

آرشدیپ سینگ یک شکار خیره کننده گرفت تا سوریاکومار را از دریانورد استرالیایی ناتان الیس اخراج کند (2/34) و سپس به کاسه بعدی آمد و ایشان را با یک توپ بند انگشتی به حساب آورد.

این دو در 8 ران اخراج شدند تا بازی را با 37 ران که نیاز به 22 توپ داشت، باز کنند، اما تیم دیوید (19 بازیکن خارج از بازی) و تیلاک ورما (26 بازی خارج از بازی) نتیجه را قطعی کردند.

تیلاک ورما (26 بدون از 10 توپ) بی‌رحمانه به آرشدیپ سینگ وارد شد، او در 3.5 اور 66 را وارد کرد و در پایان در یک ضربات به پایان رسید.

این برد MI (10 امتیاز از 9 مسابقه) را به رتبه ششم برتر رساند و از پنجاب (10 امتیاز از 10 مسابقه) در نرخ خالص دوندگی بالاتر بود.

از 0/1 بودن، برای سرخپوستان بمبئی فقط یک ترافیک یک طرفه بود و ایشان با کامرون گرین (23؛ 18b) یک شراکت ضدحمله پنجاه به اضافه برای تنظیم سرعت ایجاد کرد.

این دو به مصاف آرشدیپ سینگ، نوازنده پیسر پنجاب رفتند و 16 ران به او ضربه زدند.

ایشان برای اولین بار با کامرون گرین (23 توپ از 18 توپ) در یک شراکت بیش از پنجاه راه را نشان داد تا بعد از اینکه روهیت شارما، کاپیتان قهرمان پنج بار قهرمانی، در دویستمین حضور خود برای فرنچایز خود، با یک اردک سه توپ بازی کرد.

ویکت بان چپ دست در بهترین حالت خصمانه خود ضربه زد و شروعی عالی به بمبئی در همراهی سوریاکومار داد.

در آن زمان بود که نمایش سوریاکومار وقتی موهالی را با تحقیر در مقابل سام کوران برای رسیدن به توپ 23-50 مسابقه داد که سومین او در این فصل و نوزدهمین او در مجموع بود، روشن شد.

سوریاکومار که به‌عنوان جانشین ضربه‌ای برای اولین آکاش مدوال وارد شد، ناگهان صورت تیغه‌اش را به روی یک تحویل وسیع Curran باز کرد و مرز نقطه عقب را با نهایت سهولت پاک کرد.

کوران با یک تحویل کامل و گسترده دوباره به میدان رفت و سوریا هیچ مشکلی برای رسیدن به آن نداشت، زیرا او روی زانویش فرود آمد تا توپ را به ارتفاع 87 متر برساند.

توپ بعدی او یک ضربه برگشت به کوران داد اما برای ضربان‌دار خیلی سخت بود زیرا او دو مرز دیگر را شکست تا 23 ران از اوور به دست آورد.

هیچ نگاهی به گذشته برای دوتایی MI وجود نداشت که مدام در مرزها امتیاز می گرفتند تا معادله را از پنج اور آخر به 45 ران کاهش دهند.

پیش از این، لیوینگستون با 32 توپ تا پنجاه اول فصل رقابت کرد و در نهایت با 82 توپ (42b) بهترین گلزن شد، با هفت مرز و چهار شش توپ.

شارما دستکش PBKS با حمایت کامل از لیوینگستون، همچنان تحت تاثیر قرار می‌دهد و در 49 (27b) در شراکت 119 ران چهارم که تنها با 53 توپ به دست آمد، بدون شکست باقی ماند.

لیوینگستون در بهترین حالت خشمگین خود بود که در اوور نوزدهم، هم تیمی انگلیسی خود، جوفرا آرچر را برای سه شش ضربه متوالی ضربه زد.

هیچ رویکرد اسلم بنگ وجود نداشت، اما ضربه های ارتدوکس محض در هر دو طرف ویکت از ضربه دروازه بان ویداربا.

شارما روان به نظر می‌رسید، چه در برابر حیله‌های چاولا، چه با سرعت خام آرچر، در حالی که پنج چهار و دو شش می‌زد، اما یک دوش کمتر از یک دوشیزه IPL پنجاهی، سرگردان ماند.

MI توسط ستاره انگلیسی خود آرچر که زنگ زده به نظر می رسید و 56 امتیاز را از سهمیه کامل خود دریافت کرد، بسیار ناامید شد.

این یک نمایش ضعیف دیگر از بولرهای MI در انتهای بازی بود، زیرا آنها 115 دوش از 48 توپ را به دست آوردند تا چهارمین امتیاز متوالی 200 به اضافه را دریافت کنند.

در 99/3 در 12 اور پس از طلسم منظم چاولا در 29/2، به نظر می رسید که MI پس از اینکه روهیت شارما کاسه بازی را انتخاب کرد، حلقه را محکم کرده است.

دوتایی لیوینگستون و شارما در مرحله بعدی زمانی که آرچر را به سمت تمیزکننده ها بردند در یک اور که 21 دوش به همراه داشت، پیشرفت کردند.

آرچر که پس از مصدومیت برگشته بود، نگاهی متعصب به‌نظر می‌رسید و با کاسه‌ی پرتابی که می‌توانست ضربه ناخوشایندی باشد، هم تیمی انگلیسی‌اش توانست آن را از بین ببرد.

سپس شارما خشم خود را آزاد کرد و چهار مرز آرچر را شکست تا وارد شیار شود.

چاولا در ضربات کمربند، به طرز هوشمندانه ای سرعت خود را تغییر داد و بی سر و صدا کار خود را انجام داد و شیخار داوان (30؛ 20 ب) و متیو شورت (27؛ 26 ب) را در اوورهای میانی اخراج کرد.

پس از مهلت گرفتن در 23، داوان شروع به شکستن غل و زنجیر کرد و از چاولا بیرون آمد تا مرزی روی سر بوللر بگذارد.

داوان سعی کرد در زایمان بعدی هم همین کار را تکرار کند اما این بار ساق پا کهنه کار آخرین خنده را داشت که چپ دست را بیرون زد و طول او را تغییر داد.

پس از اینکه روهیت شارما تصمیم گرفت کاسه بازی کند، PBKS تازه از پیروز شدن در برابر چنای، نتوانست موجو خود را در جلو پیدا کند.

PBKS با بازگشت به همان محلی که بولرهای آنها توسط Lucknow Super Giants چکش خوردند تا یک ماموت 257/5 را ارسال کنند، PBKS با یک یادداشت عصبی شروع به کار کرد.

پرابهسیمران سینگ در اور دوم از زمین خارج شد، در حالی که داوان مثل همیشه شروع کننده آهسته بود.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله