PBKS vs LSG، IPL 2023: کایل مایرز، مارکوس استونیس سیزل در پیروزی سوپر غول‌های لاکنو بر پنجاب کینگز

مارکوس استوینیس و کایل مایرز در حالی که لاکنو سوپر غول‌ها توانستند پادشاهان پنجاب را با 56 ران در مسابقه‌ای با امتیاز بالا در روز جمعه پس از جمع‌آوری دومین مجموع برتر تاریخ IPL، شکست دهند، یک مسترکلاس قدرتمند برگزار کردند. نمایش ضربات وحشیانه مایرز (54 ​​از 24) و استوینیس (72 از 40) باعث شد تا لاکنو سوپر جاینتز به 257 در مقابل پنج در برابر پادشاهان پنجاب ولخرجی برسد. پنجاب که برای انجام یک تعقیب و گریز غیرمحتمل به 13 ران در هر اور نیاز داشت، با وجود گلزنی خوب در بازی عقب ماند و با 201 اور در 19.5 به پایان رسید.

آتاراوا تاید به خوبی برای 66 گل از 36 گل به ثمر رساند که اولین امتیاز او در IPL 50 امتیاز بود، اما بازیکنانی مانند لیام لیوینگستون (36 بر 22) و سیکندررضا (23 بر 14) نتوانستند آنقدر بمانند تا بر حریف فشار بیاورند. کاپیتان شیخار داوان در بازگشت تنها دو توپ دوام آورد. یاش تاکور گام‌زن جوان با ارقام 4/37 در 4 اوور موفق‌ترین توپ‌باز بود.

این پنجمین برد LSG در هشت مسابقه بود در حالی که پنجاب کینگز چهارمین باخت خود را در هشت بازی متحمل شد. پنجاب با 152 ران در هر 15 اور، بیش از 10 ران در هر اوور انجام می داد، اما وظیفه گرفتن 106 ران دیگر از 30 توپ آخر حتی برای لیوینگستون و سام کوران نیز فراتر بود (21 ران از 11).

علاوه بر این که دومین مجموع بالاتر در تاریخ IPL بود، بالاترین رقم فصل نیز بود.

مایرز در پاورپلی قبل از Stoinis 40 به خشونت پرداخته بود) بدون زحمت مرزها را به میل خود جمع آوری کرد تا به تیمش کمک کند تا یک هدف بزرگ را تعیین کند. کمک های مهم دیگر از سوی آیوش بادونی (43 امتیاز از 24) و نیکلاس پوران (45 امتیاز از 19) انجام شد. پس از سه بازی به رهبری پنجاب بازگشت، داوان تصمیم گرفت به میدان برود اما توپ گیران او در همه جا در یک مسیر پیست بودند.

پست های جدید  کلینیکال گجرات تایتان ها با پیروزی آسان در برابر نایت سواران کلکته به پلی آف نزدیک تر می شوند

به غیر از راهول چهار، تمام شش بولر دیگر بیش از 10 ران در هر اوور به بیرون درز کردند. آرشدیپ سینگ معمولاً مقتصد 54 ران را در چهار اور به بیرون درز کرد و کاگیسو رابادا 52 ران را در چهار اور انجام داد، اگرچه او دو ویکت برای تلاش های خود داشت.

مجموع همچنین بالاترین رقم فصل بود و شش ران کمتر از 263، بالاترین مجموع در تاریخ IPL که توسط RCB در سال 2013 به دست آمد، زمانی که کریس گیل ضربه حماسی 175 ران خود را انجام داد.

کاپیتان LSG KL Rahul (12 از 9) تنها باتجر بود که نتوانست از شرایط ایده آل ضربه زدن استفاده کند. او بر روی اولین توپ مسابقه از گورنور برار، اولین توپ بازی، رها شد، اما نتوانست آن را به حساب بیاورد.

مایرز از همان ابتدا بسیار سخت به نظر می‌رسید و آرشدیپ را برای چهار مرز شکست. او قبل از استفاده از اهرم های بلند خود برای هدف قرار دادن منطقه طولانی و عمیق میانی ویکت، با یک درایو فوق العاده شروع کرد و در مجموع هفت چهار و چهار شش را جمع کرد.

اعتماد به نفس او تا این حد بود و چند قدم به جلو برداشت تا رابادا را بالای سرش بفرستد.

پس از اینکه مایرز در پاورپلی سقوط کرد، استوینیس و بادونی در 89 ران تنها 47 توپ را به اشتراک گذاشتند تا حرکت ایجاد شده توسط مایر را حفظ کنند.

استوینیس چند ضربه نفس گیر در ضربه ستیزه جویانه خود انجام داد که شامل پنج شش و نیم دوجین مرز بود.

پست های جدید  فینال چالش T20 زنان 2020: رادا یداو اولین کسی است که در تاریخ مسابقات پنج برد ویکت را انجام می دهد. تماشا کردن

استوینیس می‌توانست در اوور سیزدهم اخراج شود، اما لیام لیوینگستون در حالی که تلاش می‌کرد تا درازمدت به نتیجه برسد، مرز را لمس کرد.

پوران دوره های خود را با سه حرکت پشت سر هم از لیوینگستون آغاز کرد. LSG از 30 توپ آخر 73 ران زد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله