PBKS در مقابل RR، به‌روزرسانی‌های امتیاز زنده، IPL 2023: ترنت بولت پرابهسیمران سینگ را حذف کرد، PBKS Go 1 Down Against RR

به روز رسانی زنده IPL 2023: PBKS و RR امیدوارند در مسابقه پلی آف زنده بمانند.© BCCI/IPL


PBKS vs RR Live Updates، IPL 2023: ترنت بولت با برکناری پرابهسیمران سینگ برای 2 بازی، پیشرفتی زودهنگام را برای راجستان رویالز فراهم کرد. شیخار داوان اکنون توسط آتاروا تاید ملحق شده است تا پادشاهان پنجاب یک شراکت پایدار را هدف قرار دهند. از سوی دیگر، بولرهای RR به چند ویکت سریع چشم دوخته اند تا در بازی برتری داشته باشند. سانجو سامسون، کاپیتان RR، برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه IPL 2023 در ورزشگاه HPCA در دارمسالا در روز جمعه مقابل پنجاب کینگز کاسه کند. RR پس از چند نتیجه ناخوشایند وارد این بازی می شود، که در مورد جایگاه آنها در جدول امتیازات IPL 2023 حرفی برای گفتن دارد. در مورد اپوزیسیون، PBKS نیز در محل آزار است. (کارت امتیاز زنده | جدول امتیازات)

به‌روزرسانی‌های امتیاز کریکت زنده از مسابقه شصت و پنجم IPL 2023 بین PBKS و RR، مستقیماً از دارمسالا • 19:33 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: OUT

  بیرون!!! ترنت بولت یک موفقیت اولیه را برای راجستان رویالز فراهم کرده است زیرا او پرابهسیمران سینگ را برای 2 رد کرد. اولین ویکت برای PBKS رفت.

  PBKS 2/1 (0.2 اور)

 • 19:30 (IST)

  PBKS vs RR، امتیاز زنده: در حال انجام هستیم

  مسابقه IPL 2023 بین پنجاب کینگز و راجستان رویالز با افتتاح شیخار داوان و پرابهسیمران سینگ برای PBKS آغاز می شود در حالی که ترنت بولت اولین اور را برای RR بولینگ می کند.

 • 19:10 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: RR’S Playing XI

  راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): یاشاسوی جیسوال، جاس باتلر، سانجو سامسون (به همراه)، دودوت پادیکال، شیمرون هتمایر، ریان پاراگ، آدام زامپا، ترنت بولت، ناودیپ ساینی، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

 • 19:10 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: PBKS’ Playing XI

  پادشاهان پنجاب (بازیگر یازدهم): شیخار داوان (c)، پرابهسیمران سینگ، آتاروا تاید، لیام لیوینگستون، سام کوران، جیتش شارما، شاهرخ خان، هارپریت برار، راهول چهار، کاگیسو رابادا، آرشدیپ سینگ

 • 19:08 (IST)

  PBKS vs RR، امتیاز زنده: این چیزی است که شیخار داوان در بازی پرتاب گفت

  “بازی گذشته، شبنم زیاد نبود. ضربه اول یا دوم، نباید زیاد تغییر کند. ما می آییم و از بازی لذت می بریم. سعی می کنیم بهترین ضربه خود را بزنیم. باید در 6 اور اول ویکت های بیشتری بگیریم. ما می توانیم بیشتر پول نقد داشته باشیم. ما با همان تیم بازی می کنیم.”

 • 19:04 (IST)

  PBKS vs RR، امتیاز زنده: این چیزی است که سانجو سامسون در بازی پرتاب گفت

  “ما کاسه خواهیم زد. با نگاهی به ابعاد و نگاه کردن به آنچه که در مسابقات نیاز داریم، بهتر است کاسه بازی کنیم. ما باید بازی را ببریم. سپس ببینیم بازی های دیگر چگونه پیش می روند. اگر می خواهید کریکت T20 خوب بازی کنید، شما باید چیزها را فراموش کنید. ما چهار تا پنج روز مرخصی داشته ایم. باید شرایط را درک کرد. ما چند تغییر داریم. تغییرات لحظه آخری. اشوین به دلیل اسپاسم کمر از دست می دهد.”

 • 19:01 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: RR برد پرتاب، انتخاب کردن به کاسه

  سانجو سامسون، کاپیتان راجستان رویالز، برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه IPL 2023 مقابل پنجاب کینگز کاسه کند.

 • 18:46 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: گزارش پیچ

  “این همان سطحی است که در برابر DC استفاده شد. در مورد ابعاد صحبت می کنیم، از هر طرف فاصله یکسانی دارد – هر کدام 65 متر، یک ضربه مستقیم در مرکز شهر 76 متر است. امشب سطحی مشابه است، اگرچه من یک تغییر را یادداشت می کنم که وجود ندارد.” مقدار زیادی از آن سبز، آن چمن زنده در آن وجود دارد. در پاورپلی آنقدر حرکت از درز نخواهد داشت. فکر نکنید که به اسپینرها نیز کمک زیادی می کند. مسیر ضربه زدن خوب است. شبنم هم عاملی نخواهد بود. ابتدا خفاش، مجموع خود را بدانید و به دفاع از آن بپردازید. این امشب کلید است.”

 • 18:39 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: دوباره در دارمسالا

  ما دوباره به زمین زیبای دارمسالا و پرتاب بین پنجاب کینگز و راجستان رویالز در چند لحظه دور برگشتیم.

 • 18:27 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: شکست PBKS مقابل DC

  Shikhar Dhawan از اسپینر بازوی چپ Harpreet Brar در اور بیستم مقابل دهلی کپیتالز استفاده کرد و نتیجه معکوس زیادی داشت و به طور موثر تفاوت را در بازی ایجاد کرد. در جبهه ضربه زدن، داوان نیز در دو بازی اخیر نتوانسته است حرکت کند و می خواهد از جلو پیشتاز باشد.

 • 18:18 (IST)

  PBKS در مقابل RR، امتیاز زنده: حمله بولینگ ضعیف PBKS

  این فصل داستانی آشنا را برای پادشاهان پنجابی که عملکرد ضعیفی داشتند، بازگو کرد، که یک بار دیگر نتوانستند از لحظات حیاتی پایان تجاری مسابقات استفاده کنند. دپارتمان پیس به دلیل افشای تعداد زیادی دویدن در پاورپلی و مرگ مقصر بوده است. از آنجایی که بازیکنانی مانند کاگیسو رابادا، سام کوران و آرشدیپ سینگ نزدیک به 10 ران در هر اوور دریافت می کنند، تیم مطمئناً فشار را احساس خواهد کرد.

 • 17:38 (IST)

  PBKS vs RR، امتیاز زنده: مسابقه باید برای هر دو تیم برنده شود

  با در نظر گرفتن نرخ خالص برتری که دارند، رویالز در موقعیت بهتری نسبت به پنجاب کینگز پیش از آخرین بازی لیگ خود قرار دارد، اما هر دو باید پس از یک فصل بالا و پایین به نتایج دیگر تکیه کنند.

 • 17:07 (IST)

  PBKS vs RR، امتیاز زنده: سلام

  سلام و به پوشش زنده ما از مسابقه IPL 2023 بین پنجاب کینگز و راجستان رویالز، مستقیماً از استادیوم انجمن کریکت هیماچال پرادش، دارمسالا خوش آمدید. منتظر همه به روز رسانی های زنده باشید.

موضوعات ذکر شده در این مقاله

پست های جدید  هند و استرالیا: مارکوس استوئنیس دچار صدمه جانبی شد ، در شک برای ODI دوم در برابر هند: گزارش