“No Masala Curries”: برنامه غذایی کوهلی نشان دهنده تعهد او به تناسب اندام است. تماشا کردن

عکس فایل ویرات کهلی.© AFP

ویرات کوهلی، بازیکن هندی، به اندازه تناسب اندامش معروف است. در حالی که بسیاری از کریکت بازان جوانی وجود دارند که مایلند مانند کوهلی سبک و برتری ضرباتی را داشته باشند، استقامت و ساختار بدنی بازیکن نیز الهام بخش نسل برای به دست آوردن بهترین ها از بدن است. علیرغم نزدیک شدن به سن 35 سالگی، کوهلی هنوز به اندازه هر جوان جوانی بین پاها در هنگام ضربه زدن تناسب اندام و سریع است. در همین حال، در میدان بازی نیز، کهلی هرگز بی انرژی به نظر نمی رسد.

در حالی که تمرین شدید کوهلی به خاطر تناسب اندام عالی او شایسته تقدیر است، رژیم غذایی او نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

کهلی در تعامل اخیر خود به تفصیل درباره برنامه غذایی خود صحبت کرده است. این ویدئو اکنون در شبکه های اجتماعی در حال پخش شدن است و هواداران بار دیگر از تناسب اندام این بازیکن شگفت زده شده اند.

“90 درصد غذای من تماماً بخارپز است، آب پز است. نه ماسالا. نمک و فلفل، آهک، اینطوری می خورم. من زیاد به طعم (غذا) تعصب ندارم، به آن اهمیت نمی دهم. مزه) سالادهایی که هر از چند گاهی با مقداری سس میل می کنم. تابه ای کبابی با کمی روغن زیتون یا هر چیز دیگری. بدون کاری، من فقط دال (عدس) می خورم. راجمه و لوبهیا را به عنوان قوطی پنجابی می خورم. کوهلی در این ویدئو گفت: از آن صرف نظر کنید. من دال (عدس) می خورم اما کاری ماسالا نمی خورم.

پست های جدید  تولد میتالی رج: یووراج سینگ با 38 ساله شدن کریکت هندوستان آرزوها را رهبری می کند

اینجا را تماشا کنید:

کوهلی در حال حاضر برای رویال چلنجرز بنگلور در لیگ برتر هند 2023 بازی می کند. او فصل خوبی را سپری می کند. ضربه زن راست دست 333 دوش در 8 مسابقه با میانگین 47.57 به ثمر رسانده است. این در حالی است که نرخ اعتصاب او 142.31 است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله