“MVP Was Not Suryakumar Yadav”: برداشت شگفت انگیز ستاره سابق هند در بازی MI vs GT

آکاش چوپرا، بازکننده سابق تیم کریکت هند معتقد است که رشید خان با وجود اینکه سوریاکومار یداو اولین لیگ برتر هند (IPL) خود را در جریان مسابقه بین هندی های بمبئی و گجرات تایتانز انتقاد کرد، باارزش ترین بازیکن روز جمعه بود. رشید در نیم قرن بازی درخشانی به ثمر رساند و چهار ویکت را به ثمر رساند اما دستاوردهای او تحت الشعاع اینینگ های سوریاکومار قرار گرفت که ثابت شد یک ضربه برنده مسابقه برای MI بود. چوپرا گفت که اگرچه رشید نتوانست بازی را برای تیمش برنده شود، عملکرد او شایسته این بود که بهترین مرد مسابقه تلقی شود.

“ارزشمندترین بازیکن مسابقه از نظر حقیر من سوریاکومار یاداو نیست. با ارزش ترین بازیکن رشید خان است. اگر او کمی از شخص دیگری کمک می گرفت، اگر آنها 55/5 نبودند، رشید خان تنها می شد. چوپرا در کانال یوتیوب خود گفت: “با دست آنها در این مسابقه پیروز شد.”

چوپرا همچنین رشید را به خاطر مهارتش در بولینگ و نمایشش در برابر ضربات MI تمجید کرد.

“218 ران به ثمر رسید، و در آن، او چهار ویکت را انتخاب کرد که شامل ویکت های هر دو بازکننده بود، سپس ویکت نهال وادهرا و ویکت تیم دیوید بعدا. دیگر چه کاری می تواند انجام دهد؟”

MI با دعوت به خفاش، 218 برای 5 را در پشت توپ شماره یک T20 جهان، سوریاکومار 103 که فقط 49 توپ را از دست نداد، ارسال کرد و سپس GT را به 191 برای 8 توپ محدود کرد تا هفتمین برد خود در این فصل را کسب کند.

پست های جدید  "هشت شش": مربی برنده IPL در "تفاوت قابل توجه" بین ویرات کوهلی و شوبمن گیل تن

این چهارمین امتیاز متوالی MI با 200 امتیاز بیشتر در زمین خود بود.

در حالی که سوریاکومار با 11 ضربه چهار و شش شش ضرب بود، روهیت شارما (29)، ایشان کیشان (31) و ویشنو وینود (30) برای تیم میزبان به میدان رفتند.

با تعقیب 219، GT در خطر حذف شدن با مجموع کم قرار داشت، اما یک 79 بی‌رحم وحشیانه با 32 توپ از رشید – که سه چهار و 10 شش تا داشت – حاشیه شکست را به شدت کاهش داد.

برای بمبئی، آکاش مادوال (4-0-31-3)، کومار کارتیکیا (3-0-37-2) و کهنه کار پیوش چاولا (4-0-36-2) نمایش فوق العاده ای با توپ ارائه کردند.

اما رشید رام نشدنی به سادگی غیرقابل توقف بود. او تلاش عالی خود در بولینگ 4/30 را در طول مسابقات MI با نمایشی خیره کننده با چوب دنبال کرد و 88 دوش از تنها 40 توپ برای ویکت فتح نهم با آلزاری جوزف (7 بازی خارج از بازی) اضافه کرد، اما تلاش او نتیجه ای نداشت. کافی.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله