“Mujhko Nazar Jaldi Lagta Hai”: برداشت عجیب سوریاکومار یاداو روی خالکوبی هایش

Suryakumar Yadav بازیکن هندی بمبئی در مورد خالکوبی های بدن خود و اهمیت آنها صحبت کرد. او در مورد اولین خالکوبی خود صحبت کرد که به والدینش تقدیم شده بود و به او اجازه دادند تا جوهر بیشتری روی بدنش بیاورد. سوریاکومار در مصاحبه با جیو سینما گفت: “من یک خالکوبی از نام مادر و پدرم دارم. این اولین خالکوبی من بود تا بتوانم برای بقیه اجازه بگیرم.” وقتی از ستاره تی 20 در مورد خالکوبی چشم بد روی دستش سوال شد، گفت: “همسرم به من گفت که این خالکوبی را انجام دهم. زیرا او احساس می کند. mujhko nazar jaldi lagta hai“.

ثریا، همانطور که میلیون ها نفر او را می شناسند، همسرش را می ستاید و در صحبت هایش گفت: “من یک خالکوبی به همسرم نیز تقدیم کرده ام که به قلب من نزدیک است.”

وقتی در مورد خالکوبی مورد علاقه او، سوریاکومار، پرسیدند، “من یک پرتره از مادر و پدرم روی شانه ام دارم، 4-5 ساله است. این خالکوبی مورد علاقه من است.”

خالکوبی یک شیر هم روی دستش هست که بهش گفت: این شیر آرام است من هم شیر آرامی هستم.

Suryakumar Yadav روی بازوی خود یک خالکوبی از فلش دارد، او گفت که آن را انجام داده است زیرا این نشان می دهد که هر زمان که زندگی فرد را به عقب می کشد، این کار را انجام می دهد تا او را به جلو ببرد. باتر اضافه کرد: «نمونه آن سه اردک من مقابل استرالیا است (می خندد).

سوریاکومار یک خالکوبی روی پای خود نیز دارد که به معنای ایده “یک قدم در یک زمان” است.

بازوی دیگر سوریا دارای یک خالکوبی بسیار منحصر به فرد است که به قبیله مائوری نیوزلند مرتبط است و خمیر داستانی در مورد اهمیت آن می گوید.

سوریاکومار گفت: “زمانی که در تور NZ بودم، از طراحی قبیله مائوری مطلع شدم. با شخصی آشنا شدم که به من گفت که این طرح یک شانس و عشق به ارمغان می آورد و شما را آرام نگه می دارد.”

در این مصاحبه، سوریاکومار نشان داد که حاضر است دوباره جوهر بگیرد، او گفت: “خالکوبی بعدی هر سه شماره سرپوش من است (تست، ODI و T20I)، همسرم به من می‌گفت منتظر سرپوش تستم باشم و بعد از آن این یکی را دریافت کنید.”

سوریاکومار در دیوانه‌کننده‌ترین تجربه‌ی طرفدارانش، طرفداری را به یاد آورد که در چنای ملاقات کرده بود. باتر گفت: “در چنای، در طول ODI با یک هوادار آشنا شدم که صورت من را روی ساعدش خالکوبی کرده بود و روی آن 360 درجه نوشته بود. او هر بار برای تماشای مسابقات من می آید.”

در IPL 2023، سوریاکومار 544 دوش در 15 اینینگ به ثمر رسانده است. او یک قرن و چهار نیم قرن در این فصل IPL گلزنی کرده است. او 58 مرز و 26 حداکثر را شکسته است.

برای هند در T20Is، Suryakumar Yadav 1675 دوش در 46 اینینگ به ثمر رسانده است. بالاترین امتیاز انفرادی او 117 توپ از 55 توپ با 14 چهار و شش شش بود که در ژوئیه 2022 مقابل انگلیس به دست آورد. سوریاکومار یاداو سه قرن و 13 نیم قرن در کریکت بین المللی T20 دارد.

در ODI برای تیم هند، سوریاکومار 21 اینینگ انجام داد و با دو نیم قرن، 433 ران به ثمر رساند.

او فقط یک بازی آزمایشی برای تیم هند انجام داده است که در جام مرزی گاواسکار مقابل استرالیا بود. او توانست در یک اینینگ تنها هشت ران به ثمر برساند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله