MS Dhoni واکنش تهاجمی نادری از خود نشان می‌دهد در حالی که جوان CSK از ستاره KKR جیسون روی بیرون می‌آید. تماشا کردن

تماشا کنید: MS Dhoni واکنش تهاجمی نادری از خود نشان می دهد در حالی که جوان CSK از ستاره KKR جیسون روی خارج می شود

MS Dhoni پس از اخراج جیسون روی، ستاره KKR، خوشحال است.© توییتر

تحت MS Dhoni، Chennai Super Kings با اعتماد به نفس بالایی بازی می کند. آنها تاکنون از هفت بازی خود در پنج بازی پیروز شده اند و درست در صدر جدول امتیازی قرار دارند. در حالی که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ممکن است این آخرین فصل دونی در IPL باشد، وجود دارد، این بازیکن بزرگ 41 ساله خودش می گوید که این آخرین مرحله زندگی حرفه ای او است، رهبری کاپیتان قهرمان جام جهانی زیرکانه بوده است. او بول کاران جوانی مانند توشار دشپنده و ماهیش تیکشانا را با کمال هدایت کرده است، در حالی که پیشکسوتانی مانند آجینکیا راهانه با انرژی تازه ای زیر نظر او بازی کرده است.

طبع آرام و متین او به هم تیمی هایش نیز سرایت کرده است که در شرایط پرتنش هیچ اعصابی از خود نشان نداده اند. با این حال، روز یکشنبه، در برابر نایت رایدر کلکته در باغ ادن، دونی واکنشی تهاجمی نشان داد، البته برای مدت کوتاهی، زمانی که تیکشانا، جیسون روی، ستاره KK را اخراج کرد. این ضربه در 61 تنها 25 توپ با KKR در تعقیب یک هدف عظیم 236 دونده بود، زمانی که Theekshana از کنده وسط روی ضربه زد. با آن اخراج KKR 135/5 در 14.3 اور شد و دونی می دانست که این یک ضربه مرگبار است.

تماشا کنید: Dhoni پرخاشگری نادری را در حالی که جوان CSK از ستاره KKR بیرون می‌کشد نشان می‌دهد

Ajinkya Rahane، که بازی T20 او دگردیسی کامل را تجربه کرده است، در نقش Chennai Super Kings، با حمایت جمعیت گنجایش Eden Gardens، یک توپ چشمگیر 29-ball-71 را شکست، و در یک بازی IPL با 49 ران برتری از Kolkata Knight Riders را شکست داد. یکشنبه. یک رهان متحول شده باغ های ادن را با بازی سکته مغزی هیجان انگیز خود که به همان اندازه با شیوام دوبی عضلانی (50 توپ از 21 توپ) و همیشه ثابت دوون کانوی (56 توپ از 40 توپ) تکمیل شد با CSK که امتیاز حیرت آور 235 را به ثمر رساند. 4 در 20 اور.

با کشیدن همسترینگ جیسون روی در حین فیلدینگ، تعقیب و گریز ناممکن بود و تروئیکای جوان دونی متشکل از آکاش سینگ (1/29 در 4 اور)، متیسا پاتیرانا (1/27 در 4 اور) و توشار دشپنده (2/43 اینچ) 4 اور) همراه با اسپینرهای باتجربه معین علی (1/20 در 1 اور)، ماهیش تیکشانا (2/32 در 4 اور) و Ravindra Jadeja (1/34 در 3 اور) KKR را به 186 برای 8 در 20 اور محدود کردند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله