“MS Dhoni نیازی به اجرا ندارد”: برداشت جذاب کوین پیترسن در مورد آینده CSK Skipper

آیا MS Dhoni بعد از این فصل لیگ برتر هند به بازی برای چنای سوپر کینگز ادامه خواهد داد؟ این سوالی است که فقط «تالا» می تواند به آن پاسخ دهد. حتی تلاش‌های کریکت‌بازان سابق برای درک طرز فکر Dhoni در مورد این موضوع توسط کاپیتان CSK از پارک خارج شد. پس از اینکه دونی آخرین بازی خود در لیگ فصل را در Chepauk انجام داد، یک دور افتخاری احساسی در ورزشگاه انجام داد و هواداران تا دیروقت ماندند تا نگاهی اجمالی به قهرمان خود داشته باشند. کوین پیترسن، بازیکن سابق کریکت انگلیس، با دیدن صحنه های مسحورکننده در محل برگزاری، از بازیکن 41 ساله خواست که به بازی ادامه دهد، زیرا “نیازی به اجرا ندارد”، فقط “MS Dhoni” باشد.

“فکر می‌کنم همه می‌خواهند به راه خود ادامه دهند. با توجه به اینکه بازیکن تاثیرگذار اکنون مرتبط‌تر شده است، فکر می‌کنم او می‌تواند. بله، کاملاً (در مورد اینکه دونی مشکل زانویش را برطرف می‌کند). این تورنومنتی است که او باید برای آن بلند شود. او می‌تواند استراحت کند. پیترسن پس از بازی در استار اسپورت گفت: اگر مشکلی در زانوی او وجود داشته باشد، می‌تواند در چند ماه آینده آن را حل کند. چرا که نه؟ او مردی مناسب است، او یک ورزشکار است.

پیترسن واقعاً از عشقی که طرفداران نسبت به دونی دارند تحت تأثیر قرار گرفت. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس با دیدن بسیاری از افراد که بعد از بازی به عقب می‌مانند، فقط برای دونی، نمی‌توانست از ستایش انسانی که کاپیتان CSK است دست بردارد.

“او باید این را دوست داشته باشد. چرا می خواهد این را ببخشد؟ او تحت هیچ فشاری نیست. او مجبور نیست اجرا کند. او فقط باید MS Dhoni باشد. و برای فرزندانش، برای همسرش، برای خانواده اش، چقدر باید شگفت انگیز باشد؟ تماشای این دور افتخار.”

او الهام‌بخش است. شما می‌خواهید برای او خوب بازی کنید. می‌خواهید بهترین نسخه از خود در تیمی باشید که او کاپیتان آن است. پیترسن گفت، همه شروع به احساس آن می کنند.

“به مردمی نگاه کنید که عقب مانده اند تا ببینند، تا سعی کنند او را به خاطر شخصی که هست لمس کنند. او همچنین انسانی باورنکردنی است که از زمین کریکت دور شده است. این صحنه های فوق العاده، فصل های بسیار احساسی است. این چنین است. یک ژست افسانه ای،” او ادامه داد.

پس از آخرین بازی CSK در لیگ فصل مقابل دهلی کپیتالز، Dhoni احتمالاً یک بار دیگر در Chepauk در پلی آف بازی خواهد کرد. با این حال، سوپر کینگز اگر می‌خواهد در بین دو تیم برتر به پایان برسد، می‌خواهد از لغزش دیگری در رقابت‌های پلی‌آف جلوگیری کنند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله