MS Dhoni “سال آینده IPL بازی نخواهد کرد”: “شهود” محمد کایف در آینده CSK Skipper

فصل IPL 2023 می تواند آخرین فصل MS Dhoni به عنوان بازیکن باشد© BCCI/Sportzpics

هر سال MS Dhoni برای بازی برای Chennai Super Kings در لیگ برتر هند بیرون می‌آید، طرفداران برای یک سال دیگر از Thala دعا می‌کنند. فصل IPL 2023 تفاوتی نداشته است، با درخواست ها برای ادامه دادن به Dhoni با نزدیک شدن به پایان مسابقات. اگرچه خود Dhoni تایید نکرده است که آیا قصد دارد به بازی ادامه دهد یا کفش‌هایش را آویزان کند، بازیکنان سابق کریکت دیدگاه‌های متفاوتی در مورد کل حماسه دارند. همانطور که صحبت ها در مورد آینده ام اس ثونی ادامه دارد، محمد کیف احساس می کند که این بازیکن 41 ساله به اندازه کافی نکاتی را ارائه کرده است که نشان می دهد او سال آینده بازی نخواهد کرد.

پس از آخرین بازی CSK در لیگ فصل در خانه، Dhoni به هواداران یک دور افتخار داد و از حمایت بی‌نظیر آنها قدردانی کرد. این انتقال توسط بسیاری به عنوان یکی از بزرگترین نکاتی که دونی در این فصل در مورد تصمیم خود برای ادامه دادن ارائه کرده است، در نظر می گیرند.

کایف در کریکت Star Sports گفت: “من فکر می کنم MSD به اندازه کافی نکاتی را ارائه کرده است که این آخرین IPL او است. او دنیا را حدس می زند و این طبیعت او بوده است. اما من این شهود را دارم که Dhoni سال آینده در IPL بازی نخواهد کرد.” اجرای زنده.

حتی سونیل گاواسکار بزرگ بعد از بازی برای گرفتن امضای دونی روی پیراهن خود عجله کرد و بسیاری از هواداران را شگفت زده کرد. حتی کایف از دیدن گاواسکار که هوادارانش را برای دونی نشان می دهد شگفت زده شد.

او افزود: “ما هرگز ندیده ایم که آقای سانی از هیچ بازیکن کریکت دیگری امضا بگیرد. بزرگی مانند سونیل گاواسکار که روی پیراهنش از دونی امضا می گیرد فقط عظمت MS Dhoni را می گوید.”

با این حال، پس از پایان بازی CSK و KKR، گاواسکار امیدوار بود که این پایان MS Dhoni به عنوان یک بازیکن نباشد. برنده جام جهانی 1983 هنوز امیدوار است که «تالا» یک فصل دیگر مانند میلیون ها طرفدار در سراسر جهان بازی کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله