MS Dhoni در آخرین بازی خانگی Lap Of Honor انجام می دهد. آیا این نکته بزرگ از کاپیتان CSK است؟

MS Dhoni که احتمالاً آخرین فصل خود را در لیگ برتر هند (IPL) بازی می کرد، یک دور افتخار ویژه در زمین خانگی در Chepauk انجام داد و از هواداران برای همه حمایت هایی که از او و تیم در طول سال ها داشته اند تشکر کرد. اگرچه بازی مقابل کلکته نایت رایدرز با شکست سوپر کینگز چنای به پایان رسید، اما دونی در حالی که زمین را دور می زد لبخندی بر لب داشت و از طرفداران به خاطر حمایت آنها قدردانی کرد و با مقامات امنیتی دست داد و احتمالاً اشاره بزرگی به این موضوع داشت. آینده برای او رقم می خورد اگرچه CSK در صورت واجد شرایط بودن برای پلی آف به چپاوک بازخواهد گشت، پیشرفت به آن مرحله از فصل هنوز تضمینی نیست.

دونی حتی در حالی که راکتی را در یک دست نگه داشته بود دیده شد، همچنین دیده شد که چند توپ را قبل از پرتاب کردن چند پیراهن در آن سمت به جمعیت می زند. چنین اقداماتی مطمئناً نشان می دهد که این ممکن است برای او به عنوان بازیکنی در پیراهن CSK باشد.

پلیس های حاضر در محل نیز لحظاتی را سپری کردند و قبل از گرفتن امضا با دونی با او دست دادند.

حتی در حالی که تماشاگران از دیدن بازیکن مورد علاقه‌شان که تیمشان را بیرون می‌آورد عصبانی شده بودند، سونیل گاواسکار بزرگ برای گرفتن امضا به سمت کاپیتان قهرمان دو جام جهانی رفت.

با این حال، بازی آنطور که CSK دوست داشت پیش نرفت زیرا آنها با شش ویکت شکست خوردند.

پست های جدید  "به خانه برمی گردیم": هاردیک پاندیا تأیید می کند که در سری مسابقات آینده هند و استرالیا بازی نخواهد کرد

Dhoni گفت که شرایط، از جمله شبنم، تاثیر زیادی در مسابقه داشت.

دونی که برای تماشاگران دست تکان داد، در پس از بازی گفت: “شبنم تفاوت بزرگی در اینینگ دوم ایجاد کرد. ما واقعاً نمی‌توانیم هیچ یک از بولرهایمان را سرزنش کنیم. فقط این که شرایط تأثیر زیادی روی بازی داشت.” ارائه.

وقتی اولین توپ را در اینینگ دوم زدیم، می دانستیم که به 180 توپ نیاز داریم. اما هیچ راهی وجود نداشت که بتوانیم در آن زمین 180 توپ بگیریم.” اولین ضربه زدن پس از برنده شدن در پرتاب، CSK تنها توانست 144 برای شش به دست آورد. شیوام دوبه با 48 توپ بدون شکست 34 در چپاوک گل برتری را به ثمر رساند، در حالی که سونیل نارین (2/15) و وارون چاکراوارتی (2/36) دو ویکت برای اسپینرهای KKR وجود داشت.

با تعقیب 145 برای پیروزی، KKR قبل از رسیدن به هدف در 18.3 اوور با رینکو سینگ و کاپیتان Nitish Rana به ترتیب 54 و بدون شکست 57 را به دست آوردند.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله