“MS Dhoni از او مانند کنترل از راه دور استفاده می کند”: IPL Commentator در CSK Star

Murali Kartik احساس می کند MS Dhoni از Matheesha Pathirana مانند یک کنترل از راه دور استفاده می کند.© AFP

مورالی کارتیک، اسپینر اسبق هند، متیشا پاتیرانا، پیسر سوپر کینگز چنای را تحسین کرد، به دنبال کارهایش در فصل جاری لیگ برتر هند. علیرغم ثبت سه برد در تروت، CSK پیش از بازی خود در برابر راجستان رویالز در روز پنجشنبه با معضل انتخاب روبرو می شود. با توجه به اینکه زمین در جیپور احتمالاً به اسپینرها کمک می کند، CSK می تواند وسوسه کند که به جای پاتیرانا، میچل سنتنر را بازی کند. در حالی که کارتیک پیشنهاد می‌کند که Santner می‌تواند عامل ایکس برای CSK باشد، گفت که Pathirana تحت رهبری MS Dhoni، که از این جوان مانند یک کنترل از راه دور استفاده می‌کند، پیشرفت کرده است.

“میچل سانتنر می‌تواند جایگزین Theekshana شود، اگر اصلاً این کار را انجام دهد. پاتیرانا یک بولینگ درز است، او در بازی‌های مرگ بسیار خوب توپ می‌زند. او در MS Dhoni واقعاً خوب ظاهر می‌شود. Dhoni از او مانند یک کنترل از راه دور استفاده می‌کند، Pathirana آنچه را که Dhoni می‌خواهد انجام می‌دهد. بنابراین. کارتیک در خلال بحث در Cricbuzz گفت، من جایگزین پاتیرانا نخواهم شد.

کارتیک اضافه کرد که سانتنر شایستگی جایگاهی در تیم را دارد، زیرا او توانایی مشارکت در هر سه بخش – باتینگ، بولینگ و فیلدینگ را دارد.

“بولینگ درز یک حلقه ضعیف برای CSK است. آکاش سینگ خوب عمل کرده است، او در بازی قبلی 4 اور پشت سر هم انجام داد. از روز اول، من می‌گفتم که میچل سانتنر در مقابل هر ضربه‌ای خوب توپ می‌زند. در هر شرایطی. هیچ ضربه‌ای بهتر از سانتنر در بین بول‌بازان وجود ندارد. و او یک بازیکن تفنگ است، حرکات بازویش فوق‌العاده است. بنابراین، برای من، موردی برای گنجاندن او وجود دارد. اما پس از آن، ام‌اس به گونه‌ای دیگر به بازی نگاه می‌کند.”

CSK در حال حاضر در صدر جدول امتیاز IPL 2023 قرار دارد و RR سوم است. قابل توجه است که RR در اوایل این ماه CSK را در بازی معکوس شکست داده بود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله