MS Dhoni، Stephen Fleming Fume پس از خطای فیلدینگ ستاره CSK به PBKS Four در زمان حیاتی هدیه داد. تماشا کردن

تماشا کنید: MS Dhoni، Stephen Fleming Fume After Stars CSK Fielding Error Gifts PBKS Four at Crucial Juncture

MS Dhoni از Maheesh Theekshana عصبانی می شود زیرا دومی مرتکب خطای فیلدینگ می شود.© توییتر

پنجاب کینگز در حالی که سیکندر رضا اعصاب خود را برای شکست دادن سه ران مورد نیاز توپ نهایی در یک مسابقه پرتنش لیگ برتر هند در Chepauk در روز یکشنبه نگه داشته بود، یک پیروزی خیره کننده با چهار ویکت مقابل چنای سوپر کینگز به دست آورد. پنجاب در تعقیب 201 برای پیروزی، به 9 ران از فینال با بولینگ توسط متیشا پاتیرانا نیاز داشت که تنها دو را از سه تحویل اول واگذار کرد. اما رضا تحت فشار زیاد آرام ماند و از دو تحویل بعدی هر کدام دو دوش به ثمر رساند.

رازا (13 خارج از بازی) توپ نهایی را به سمت مرز ارسال کرد اما ماهیش تیکشانا در یک تلاش میدانی درخشان آن را درست قبل از طناب متوقف کرد، اما در آن زمان ضربه‌های PBKS سه دوش را در سکوت خیره‌کننده تماشاگران خانگی در Chepauk کامل کرده بودند.

این رویارویی هیجان‌انگیز همچنین شاهد بود که MS Dhoni و مربی CSK، استفن فلمینگ، خونسردی خود را از دست دادند. این حادثه در شانزدهمین اوور تعقیب و گریز PBKS زمانی رخ داد که یک خطای میدانی از سوی ماهیش تیکشانا، اسپینر CSK و سریلانکا در رتبه سوم کوتاه، به پادشاهان پنجاب یک مرز اعطا کرد.

توشار دشپنده در تحویل سوم اوور لیام لیوینگستون را شکست داد و توپ به شانه او برخورد کرد. سپس توپ به سمت تیکشانا رفت که تلاش کرد برای گرفتن توپ حرکت کند و در این روند موفق به توقف توپ نشد.

اینجا را تماشا کنید:

پیش از این، CSK سوار بر 92 بی‌باک فوق‌العاده دوون کانوی شد و امتیاز 200 را برای 4 ارسال کرد.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله