MI vs RCB، IPL 2023: Suryakumar Yadav قدیمی به سرخپوستان بمبئی کمک می کند تا با 6 ویکت بر رویال چلنجر بنگلور غلبه کنند

سوریاکومار یاداو با 35 توپ 83 و نهال وادهرا با 52 توپ شکست ناپذیر، هندی‌های بمبئی را در روز سه‌شنبه در لیگ برتر هند به برتری کامل با شش ویکت بر رویال چلنجرز بنگلور رساندند. غرفه فصل قرن چهارم بین Faf du Plessis (65 از 41) و گلن ماکسول (68 off 33) بعد از اینکه بمبئی آنها را به خفاش داد، رویال چلنجر بنگلور را به 199 برای پنج رساند. هندی های بمبئی در تعقیب 200، رکورد بی عیب و نقص خود را در عدم باخت به RCB در استادیوم Wankhede از IPL 2015 حفظ کردند و در 16.3 اور به پیروزی رسیدند. این پیروزی هندی‌های بمبئی را به رده سوم جدول امتیازی رساند، زیرا قهرمان پنج دوره این رقابت‌ها اکنون 12 امتیاز از 11 بازی کسب کرده است.

RCB با 10 امتیاز از 11 مسابقه به رده هفتم سقوط کرد.

سوریاکومار در تلاش هیجان انگیز خود شش شش شش و هفت چهار زد در حالی که 140 دوش برای ویکت سوم تنها در 66 توپ با وادهرا اضافه کرد. Wadhera که در شماره 4 صعود کرد، که در یک شانس بازگشت سخت توسط Wanindu Hasaranga (2/53) در رتبه 16 قرار گرفت، دومین پنجاه خود را در این فصل افزایش داد. ضربه ی چپ دست چهار ضربه ی چهار و سه ضربه ی شش را به ثمر رساند تا 52 توپ از 34 توپ خارج نشود.

پس از اینکه بولرهای آنها در نیمه اول بازی به نوعی بازگشت را به وجود آوردند، سرخپوستان بمبئی هرگز تحت هیچ فشاری قرار نگرفتند و ترتیب ضربه زدن آنها با هم تغییر کرد، علیرغم ادامه روند معمولی روهیت شارما.

پست های جدید  واکنش CSK Pacer دیپاک چهار

شارما کاپیتان سرخپوستان بمبئی تنها برای هفت بار اخراج شد، اما یک شروع سریع توسط ایشان کیشان (42) و یک جایگاه محکم برای ویکت سوم، RCB را از بازی خارج کرد.

RCB در یک مرحله به سمت یک مجموع بزرگ حرکت می کرد که MI برای ترمز کردن به مقابله پرداخت و شکست بازدیدکنندگان در گذاشتن حتی 200 به آنها آسیب زد.

هاسارانگا دو ضربه در داخل اور پنجم زد تا حمله بمبئی را متوقف کند، ایشان کیشان پس از یک توپ سریع 21 توپ 42 و روهیت شارما (7) عقب افتاد، زیرا MI پاورپلی را با 62/2 به پایان رساند.

کیشان چهار شش و به همان تعداد چهار ضربه زد و در 51 دویدن جایگاه خود با شارما که برای پنجمین امتیاز تک رقمی متوالی اخراج شد سهم زیادی داشت.

سوریاکومار چهارمین پنجاهمین بازی خود در فصل و سومی را در وانکهده با تنها 26 توپ به پایان رساند.

پیش از این، RCB توسط جیسون بهرندورف (4-0-36-3) تکان خورده بود که دو ضربه در پاورپلی زد، قبل از اینکه دو پلسیس (65 ​​از 41) و ماکسول (68 از 33) با هم متحد شوند تا یک بار دیگر مشکلات بولینگ MI را آشکار کنند. استفاده از بهترین شرایط ضربه زدن

دو پلسیس و ماکسول 120 دوش برای ویکت چهارم فقط 62 توپ اضافه کردند، و پس از اینکه سرخپوستان بمبئی به سرعت وارد شدند و ویرات کوهلی (1) و انوج راوات (6) زود به زمین رفتند، شارژ RCB را تقویت کرد. ماکسول با زدن ضربات فوق‌العاده در نقش خود بود و چهار شش و هشت چهار ضرب کرد تا چهارمین نیم قرن خود را در این فصل ثبت کند.

پست های جدید  IPL 2023: ترنت بولت پس از برخورد 3 نفره دستگیر می شود. Memes Flood Twitter. تماشا کردن

از سوی دیگر، Du Plessis که توسط Nehal Wadhera در اوور اول حذف شد، زمانی که هنوز حساب خود را باز نکرده بود، به همان اندازه با سکته مغزی خود تأثیرگذار بود، به طور یکسان به بول‌بازان سریع و اسپینرها حمله می‌کرد تا به نیم قرن ششم خود برسد.

دو پلسیس همچنین برتری خود را در صدر فهرست بالاترین دوندگان امسال افزایش داد و به 576 دوش در 11 مسابقه با میانگین 64 مسابقه رسید.

اما به اعتبار آنها، MI در نیمه دوم برای اخراج مکسول، ماهیپال لومرور (1) و دو پلسیس به سرعت مبارزه کرد، که شارژ RCB را متوقف کرد زیرا آنها نمی توانستند از مرز 200 ران فراتر بروند، که در یک مرحله محتمل به نظر می رسید. .

بولرهای هندی بمبئی به خوبی انجام دادند و تنها 68 دوش را در هفت اور آخر انجام دادند و عملکرد بسیار بهتری با توپ داشتند.

RCB از 131/2 پس از 13 اور به 146/5 در پانزدهم سقوط کرد، قبل از اینکه دینش کارتیک (30 توپ از 18 توپ) به خوبی عملکرد عادی خود را با چوب حذف کرد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله