LSG در مقابل RCB، IPL 2023: کارن شارما، جاش هزلوود در پیروزی 18 ران رویال چلنجرز بنگلور بر غول های بزرگ لاکنو

با کمک مصدومیت KL Rahul در اوایل بازی، رویال چلنجرز بنگلور به اندازه کافی تلاش کرد تا در یک بازی کم امتیاز لیگ برتر هند در استادیوم کریکت اکانا در 18 ران پیروزی مقابل لاکنو سوپر جاینتز را به دست آورد. راهول، کاپیتان LSG، عضله ران راست خود را در دومین اوور اینینگ RCB در حالی که تلاش می کرد یک مرز را متوقف کند، کشید و فقط تا انتها برای ضربه زدن بیرون آمد که به نفع میهمانان عمل کرد. LSG پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا کاسه بازی کند، یک نمایشگر بولینگ خوب برای محدود کردن RCB به کمتر از 126 عرضه کرد.

RCB با وجود کاپیتان فاف دو پلسیس و ویرات کوهلی که در 62 ران شراکت داشتند، هرگز در اینینگ‌های خود شتابی نداشت.

دو چرخه راوی بیشنوی (2/21) و کهنه کار آمیت میشرا (2/21) با توپ در اوورهای میانی خوش درخشیدند تا نرخ گلزنی RCB را بررسی کنند.

بعدها مشخص شد که شروعی کابوس‌آمیز برای LSG بود در حالی که یک هدف متوسط ​​127 دویدن را تعقیب می‌کرد، زیرا آنها سه ویکت اول خود را تنها برای 21 دوش در 4.1 اور از دست دادند.

در غیاب راهول، کایل مایرز و آیوش بادونی اینینگ را باز کردند اما نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

در حالی که مایرز در تحویل دوم اینینگ ها بدون مزاحمت برای گلزنان بازی را ترک کرد، کاپیتان ایستاده، کرونال پاندیا، یک ضربه 11 توپی 14 ران انجام داد، قبل از اینکه توسط ویرات کوهلی در فاصله طولانی گلن ماکسول گرفتار شود.

پست های جدید  تندولکار، لارا با گیتز در زمین کریکت سیدنی تجلیل شد

بادونی در اور بعدی در حالی که برای شوت بیگ می رفت، از جاش هزلوود توسط کوهلی گرفتار شد (2/15).

اگر این کافی نبود، دیپاک هودا توسط دینش کارتیک از وانیندو هاسارانگا د سیلوا مغلوب شد، زیرا LSG در 5.1 اورهای 4 به 27 سقوط کرد.

کارن شارما (2/20) سپس نیکلاس پوران (9) و مارکوس استوینیس (13) را در یک بازه چهار اور به حساب آورد تا اوضاع برای LSG بدتر شود.

نرخ درخواست تحت کنترل بود، اما LSG مدام در فواصل زمانی منظم ویکت های خود را از دست داد.

کریشناپا گاوتام نفر بعدی بود که بعد از 13 توپ 23 از زمین خارج شد.

پس از آن راوی بیشنوی خودش را از دست داد و LSG در 14.4 اور به 77 در 8 امتیاز رسید.

نوین الحق و آمیت میشرا تمام تلاش خود را با ایستادن 26 دونده شجاعانه برای ویکت نهم انجام دادند.

راهول مجروح در حالی که LSG به 24 توپ از هشت گل نیاز داشت، آخرین بار به میدان آمد، اما او ناراحت به نظر می رسید و نتوانست حساب خود را باز کند.

پیش از این، راهول نتوانست مرز را متوقف کند، با درد قابل توجهی به نظر می رسید و لنگان از زمین خارج شد. در غیاب او، پاندیا تیم را رهبری کرد.

دو نفره دو پلسیس و کوهلی شروع خوبی دیگر به RCB دادند. هر دو بازکننده نتوانستند به راه بیفتند اما یک سکو را برای بقیه ضربه‌ها فراهم کردند تا RCB را به یک امتیاز مناسب برسانند.

کوهلی به بهترین شکل خود نگاه نکرد زیرا در طول ضربه 30 توپی خود در 31 ران تنها سه مرز را مدیریت کرد و سپس توسط پوران در بازی بولینگ بیشنوی متوقف شد.

پست های جدید  ارزان ترین قیمت رینگ و پیستون خودرو در Cari4

مرد جدید در انوج راوات دوام زیادی نداشت زیرا او به مایرز در اعماق بولینگ گاوتام شکار کرد.

گلن ماکسول خطرنورد، بدون ایجاد مزاحمت برای گلزنان، LBW را به بیشنوی دنبال کرد.

پس از شراکت اولیه بین دو پلسیس و کوهلی، بولرهای LSG به طرز درخشانی بازی را عقب کشیدند.

Suyash Prabhudesai زیاد دوام نیاورد، در اواسط بازی بولینگ میشرا کهنه کار توسط Gowtham گرفتار شد، زیرا RCB به 90 برای چهار در 14.3 اور سقوط کرد.

این دیدار در اوور شانزدهم به دلیل نم نم باران مداوم متوقف شد.

پس از تاخیری نزدیک به 26 دقیقه ای به دلیل بارندگی، بازی مجدداً بدون کاهش اور آغاز شد.

در حالی که دو پلسیس به شدت ضربه می زد، هرگز در ضربات خود به حرکت مورد نظر خود نرسید و برای یافتن مرزها و شش ها تلاش کرد. او در نهایت توسط میشرا در اوور هفدهم اخراج شد و در حالی که آفریقای جنوبی سعی داشت قیدها را بشکند توسط پاندیا گرفتار شد.

پس از آن، دینش کارتیک (16 از 11) تمام تلاش خود را برای بالابردن آنت کرد اما کافی نبود.

در انتها، نوین الحق، پرتاب کننده سریع افغان در اور بیستم، دو ویکت را در دو تحویل به دست آورد تا با ارقام 3 در 30 به پایان برسد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله